Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 czerwca 2007, 09:09

autor: Major Doktor Upiorna

Posiadacze konsoli PlayStation Portable również dostaną grę SEGA Rally

W marcu okazało się, że wszyscy miłośnicy szybkiej jazdy zostali zmuszeni do uzbrojenia się w cierpliwość, gdyż firma SEGA przesunęła planowaną datę premiery przygotowywanych wyścigów samochodowych. Najprawdopodobniej sprawcą całego zamieszania stała się konsola PlayStation Portable.

W marcu okazało się, że wszyscy miłośnicy szybkiej jazdy zostali zmuszeni do uzbrojenia się w cierpliwość, gdyż firma SEGA zmieniła planowaną datę premiery przygotowywanych wyścigów samochodowych. Debiut gry SEGA Rally został wówczas przesunięty na koniec września bieżącego roku. Żaden z przedstawicieli wymienionej korporacji nie podał przyczyny opóźnienia i jedynie mogliśmy spekulować, że jest to związane z chęcią dopracowania dzieła.

Najprawdopodobniej sprawcą całego zamieszania stała się konsola PlayStation Portable. Doszły do nas potwierdzone informacje, że ludzie z SEGA Racing Studio pracują również nad mobilną wersją swoich wyścigów samochodowych. SEGA Rally dedykowana systemowi PSP ma się ukazać w tym samym terminie, co dla platform PlayStation 3, Xbox 360 i PC.

Gra zaoferuje wiele wrażeń związanych z emocjonującą rywalizacją rajdowych kierowców. Użytkownik będzie miał sposobność przejęcia kontroli nad samochodami, podzielonymi na trzy klasy: napęd na jedną oś lub cztery koła oraz pojazdy klasyczne. Wśród zaimplementowanych aut znajdą się m.in. Mitsubishi Lancer Evolution IX, Subaru Impreza WRX STI, Peugeot 206 WRC, i Skoda Fabia WRC. Szczegółowe informacje na temat tytułu SEGA Rally w wersji dla platform PS3, Xbox 360 i PC znajdziecie na łamach naszej encyklopedii.