Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 czerwca 2007, 16:20

autor: Vercetti

Portal Yahoo! uruchamia stronę poświęconą GTA IV

Już w przyszły czwartek światło dzienne ujrzy drugi zwiastun gry Grand Theft Auto IV. W związku z faktem, że w opinii specjalistów film ten będzie cieszył się ogromnym zainteresowaniem ze stron odbiorców, jego twórcy, deweloperzy ze studia Rockstar Games postanowili zadbać o to, by przygotowana przez nich animacja mogła zostać obejrzana przez jak największą liczbę osób, bez narażania oficjalnej st

Już w przyszły czwartek światło dzienne ujrzy drugi zwiastun gry Grand Theft Auto IV. W związku z faktem, że w opinii specjalistów film ten będzie cieszył się ogromnym zainteresowaniem ze stron odbiorców, jego twórcy, deweloperzy ze studia Rockstar Games postanowili zadbać o to, by przygotowana przez nich animacja mogła zostać obejrzana przez jak największą liczbę osób, bez narażania oficjalnej strony GTA IV na przeciążenie.

Pomocną dłoń wyciągnął amerykański portal Yahoo!, który w porozumieniu z producentami gry uruchomił dzisiaj własną witrynę dedykowaną czwartej odsłonie kontrowersyjnego TPP. Site ten będzie pierwszym na świecie miejscem, w którym czwartkowy trailer, zatytułowany Looking for That Special Someone, zostanie pokazany publicznie. Do wydarzenia tego dojdzie dokładnie 28 czerwca 2007 o godzinie 18. polskiego czasu.

Yahoo! zobowiązało się również do cotygodniowych publikacji ekskluzywnych materiałów na temat dziecka Rockstar Games, włączając w to premierowe screenshoty, opisy bohaterów oraz wywiady z twórcami GTA IV. Pozostaje nam wierzyć, że w najbliższy czwartek serwery Amerykanów wytrzymają oblężenie kilkunastu milionów ludzi oraz, że przygotowany przez Sama Housera i spółkę trailer odsłoni kolejne interesujące szczegóły dot. przygód Niko Bellica.