Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 10 maja 2007, 19:11

autor: "Redakcja GRYOnline.pl"

Poradnik: UFO: Afterlight - Bitwa o Marsa

Witam wszystkich w poradniku poświęconym grze Ufo: Bitwa o Marsa (Afterlight). BoM to najnowszy tytuł ze stajni Altara, który zamyka trylogię gier o walkach z Obcymi. Tytuł ten jest w wielu elementach bardzo podobny do poprzednich części. Z tego też powodu poradnik ten dedykuję osobom, które dopiero zaczynają przygodę z serią i nie mają pomysłu jak tę grę „ugryźć”.

„Witam wszystkich w poradniku poświęconym grze Ufo: Bitwa o Marsa (Afterlight). BoM to najnowszy tytuł ze stajni Altara, który zamyka trylogię gier o walkach z Obcymi. Tytuł ten jest w wielu elementach bardzo podobny do poprzednich części. Z tego też powodu poradnik ten dedykuję osobom, które dopiero zaczynają przygodę z serią i nie mają pomysłu jak tę grę „ugryźć”. Będzie on również pomocny dla osób, które jakkolwiek „utknęły” i nie wiedzą w jaki sposób ożywić fabułę gry. Nie jest to natomiast tekst dla weteranów. Chociażby dlatego, że Afterlight oferuje te same problemy, które rozwiązali już oni przy okazji wcześniejszych odsłon. Poradnik powstał w oparciu o realia gry dla poziomu trudności „normalny”, w wersji 1.4. Jeśli gra na tym poziomie będzie dla was zbyt trudna (może się tak zdarzyć), to rozpocznijcie ją jeszcze raz na niższym poziomie. No dobrze. Dość ględzenia, gdy Obcy podbierają nam Marsa. Zakładajcie skafandry, drukujcie poradnik i odpalajcie grę! Powodzenia!” - „jedik”

UFO: Afterlight - Bitwa o Marsa - poradnik

Pełna wersja poradnika do gry UFO: Afterlight - Bitwa o Marsa w formacie PDF dostępna jest w Strefie Premium oraz za pomocą usługi Poradnik za SMS.