Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 30 kwietnia 2007, 17:52

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Poradnik: The Lord of the Rings Online: Shadows of Angmar - Pierwsze kroki

Witaj w naszym podręczniku dla początkujących graczy, którzy chcą wejść w magiczny świat Śródziemia! The Lord of the Rings Online: Shadows of Angmar to gra z gatunku MMO – co znaczy, że tysiące graczy z całego świata jednocześnie zajmują się poszukiwaniem w niej przygód. Niniejszy poradnik nie jest skierowany do starych wyjadaczy gatunku; stanowi za to idealną pomoc dla nowicjuszy, którzy nie mają doświadczenia z tego typu grami. Z tego względu omawiamy w nim tylko początkowy etap gry, starając się jednak wszystko ująć w sposób możliwie najbardziej szczegółowy i jasny.

„Witaj w naszym podręczniku dla początkujących graczy, którzy chcą wejść w magiczny świat Śródziemia! The Lord of the Rings Online: Shadows of Angmar to gra z gatunku MMO – co znaczy, że tysiące graczy z całego świata jednocześnie zajmują się poszukiwaniem w niej przygód. Niniejszy poradnik nie jest skierowany do starych wyjadaczy gatunku; stanowi za to idealną pomoc dla nowicjuszy, którzy nie mają doświadczenia z tego typu grami. Z tego względu omawiamy w nim tylko początkowy etap gry, starając się jednak wszystko ująć w sposób możliwie najbardziej szczegółowy i jasny.

LOTRO nie jest typowym MMORPG-iem. W porównaniu do konkurencyjnych tytułów dużą rolę odgrywa w nim fabuła oraz wykonywanie questów nie polegających tylko i wyłącznie na walce. Nie jest to miejsce dla graczy-cyborgów, którzy potrafią przez 12 godzin siedzieć w lesie i zabijać niedźwiedzie, by zdobyć wielkie ilości doświadczenia – o nie, w tej produkcji o wiele bardziej opłaca się pomóc hobbickiej kucharce dostarczyć jabłecznik do klienta, albo zebrać leśne jagody na zlecenie wygłodniałego strażnika. Nie lękaj się więc wielkich słów „Massively Multiplayer”, tylko podejdź do tej gry jak do bardzo rozbudowanego tytułu typu action-RPG. A że czasami przyjdzie ci zawrzeć sojusz z innymi graczami i wspólnymi siłami uderzyć na obozowisko orków? No cóż, tym większa frajda! Kto wie, może spotkasz tam i autora tych słów, leniwie kurzącego fajkę na tle sielskiego krajobrazu Shire?” - „Lordareon”

The Lord of the Rings Online: Shadows of Angmar - poradnik

Pełna wersja poradnika do gry The Lord of the Rings Online: Shadows of Angmar w formacie PDF dostępna jest w Strefie Premium oraz za pomocą usługi Poradnik za SMS.