Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 kwietnia 2007, 15:18

autor: Jiker

Zrób sobie wakacje

Nic tak nie pomaga człowiekowi jak kilka dni wypoczynku na świeżym powietrzu. Nie wszyscy mogą sobie na to jednak pozwolić. Naprzeciw im wychodzi Sony Computer Entertainment, które pracuje właśnie nad trzecią odsłoną serii Boku no Natsuyasumi – My Summer Vacation 3.

Nic tak nie pomaga człowiekowi jak kilka dni wypoczynku na świeżym powietrzu. Nie wszyscy mogą sobie na to jednak pozwolić. Naprzeciw im wychodzi Sony Computer Entertainment, które pracuje właśnie nad trzecią odsłoną serii Boku no NatsuyasumiMy Summer Vacation 3.

W My Summer Vacation 3 gracz wcieli się w postać młodego chłopca, który spędza wakacje na wiejskiej farmie prowadzonej przez jego wujka. Zadaniem gracza jest ogólnie rzecz biorąc miłe spędzanie czasu – łowienie ryb, pływanie w jeziorze, podglądanie robaków, zjeżdżanie na misce z co większych pagórków oraz wykonywanie porannych ćwiczeń. Gdzieś pomiędzy tymi przyjemnościami toczyć się fabuła My Summer Vacation 3, która nie odegra jednak znaczącej roli.

Japońska premiera My Summer Vacation 3 odbędzie się 5 lipca 2007 roku. Platformą docelową jest PlayStation 3. Wątpliwym jest, aby MSV 3 doczekało się premiery poza granicami Kraju Kwitnącej Wiśni. W tym miejscu możecie się zapoznać z najnowszym trailerem ukazującym tę pozycję.