Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość nowe materiały 5 sierpnia 2003, 16:50

autor: Sznur

Poradnik: Sudden Strike II

Sudden Strike 2 jest fantastyczną grą wojenną, pozwala nie tylko na prowadzenie działań na olbrzymią skalę, lecz również, a może przede wszystkim zmusza gracza do strategicznego myślenia. Dobrze rozstawiona grupa komandosów potrafi bowiem odeprzeć ofensywę nawet setek jednostek wroga. Z drugiej strony do sprytnie zaplanowanego ataku na rojące się od żołnierzy umocnienia często wystarczy poprowadzić ledwie kilkanaście jednostek... - czyli jak wygrać II Wojnę Światową, zapraszamy do lektury poradnika.

Sudden Strike II jest fantastyczną grą wojenną, pozwala nie tylko na prowadzenie działań na olbrzymią skalę, lecz również, a może przede wszystkim zmusza gracza do strategicznego myślenia. Dobrze rozstawiona grupa komandosów potrafi bowiem odeprzeć ofensywę nawet setek jednostek wroga. Z drugiej strony do sprytnie zaplanowanego ataku na rojące się od żołnierzy umocnienia często wystarczy poprowadzić ledwie kilkanaście jednostek. Dlatego mimo całego rozmachu jakim SS2 oniemia, pozwala on mi na pozostanie wiernym podstawowej mojej miłości – drużynowym grom taktycznym. Nie to, żeby w niniejszym poradniku nie pojawiały się wskazówki typu: weź na wzgórze dwadzieścia czołgów i zrównaj miasto z ziemią. Nie. Po prostu tam, gdzie to tylko możliwe staram się zawsze operować jak najmniejszymi środkami – oficerami, snajperami, paroma czołgami do wsparcia... Duże siły to duże straty i gorsze statystyki.” - „Shuck”

Sudden Strike II - poradnik

Pełna wersja poradnika do gry Sudden Strike II w formacie PDF dostępna jest w MayClub oraz za pomocą usługi Poradnik za SMS.

Ostatnia aktualizacja: 2003-08-05

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Sudden Strike 2

Sudden Strike 2