Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 12 czerwca 2007, 21:11

autor: "Redakcja GRYOnline.pl"

Poradnik: Spellforce 2: Władca Smoków

Władca Smoków (oryginalny tytuł brzmi Dragon Storm) jest oficjalnym dodatkiem do gry Spellforce 2: Czas Mrocznych Wojen, dzięki któremu przedłużymy emocjonującą przygodę w jej świecie. Skoro zdecydowałeś się rozpocząć tą kampanię, zakładam, że jesteś już doświadczonym wojownikiem, a rozgrywka w Spellforce 2 ma przed Tobą niewiele tajemnic.

„Władca Smoków (oryginalny tytuł brzmi Dragon Storm) jest oficjalnym dodatkiem do gry Spellforce 2: Czas Mrocznych Wojen, dzięki któremu przedłużymy emocjonującą przygodę w jej świecie. Skoro zdecydowałeś się rozpocząć tą kampanię, zakładam, że jesteś już doświadczonym wojownikiem, a rozgrywka w Spellforce 2 ma przed Tobą niewiele tajemnic. Pozwól wędrowcze, że pokrótce przedstawię ci sytuację w jakiej się znajdziesz, gdy smocza krew uwolni Cię z lodowatych szponów śmierci, a twoje płuca ponownie napełnią się powietrzem.

Magiczne portale łączące wyspy krainy Eo poczęły tracić swą moc i rozpadać się proch. Było to prawdziwą katastrofą dla ludności tej krainy, były bowiem jednym z najważniejszych czynników scalającymi królestwo w całość. Przerwanie dostaw spowodowało, że widmo głodu zajrzało w oczy wielu nacji. Wybuchła panika i nastąpiła wielka migracja ku żyznym terytoriom. Uciekinierzy chcą przeżyć i znaleźć lepszy dom. Ich armie kroczą naprzód i nic ich nie powstrzyma od upatrzonego celu, nawet jeśli mają budować swoje nowe domy na zgliszczach domostw innych ludów.

W samym środku tych wydarzeń znajdujesz się Ty… ale nie uprzedzajmy wypadków. To będzie długa, pełna bohaterskich czynów wyprawa i jeśli pozwolisz, pomogę Ci przez nią przejść.” - „Littre Horror”

Spellforce 2: Władca Smoków – poradnik

Pełna wersja poradnika do gry Spellforce 2: Władca Smoków w formacie PDF dostępna jest w Strefie Premium oraz za pomocą usługi Poradnik za SMS.