Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 21 kwietnia 2005, 17:59

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Poradnik: Silent Storm

Poradnik do gry Silent Storm przeznaczony dla tych, którzy utknęli gdzieś w walce z siłami Aliantów bądź Osi. Znajdziecie tu kompletny opis przejścia gry po każdej ze stron poprzedzony garścią porad.

„Silent Storm, choć wydany w naszym pięknym kraju ze sporym poślizgiem (ale za to razem z dodatkiem Sentinels i w przystępnej cenie), nadal pozostaje grą znakomitą i jedną z najlepszych w gatunku. Dla tych z Was, którzy utknęli gdzieś w walce z siłami Aliantów bądź Osi, przygotowany został niniejszy poradnik.

Znajdziecie tu, poprzedzony garścią porad ogólnych, kompletny opis przejścia gry po każdej ze stron. Po listę klas postaci, cech, zdolności, umiejętności i innych spraw podstawowych odsyłam do instrukcji. Polski dystrybutor przygotował ją na tyle dobrze, że powtarzanie tu tych samych informacji mijałoby się z celem.” - „Wojak”

Silent Storm - poradnik

Pełna wersja poradnika do gry Silent Storm w formacie PDF dostępna jest w Strefie Premium oraz za pomocą usługi Poradnik za SMS.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Silent Storm

Silent Storm