Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 28 maja 2007, 19:12

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Poradnik: Silent Hunter 4: Wolves of the Pacific

Niniejszym mam zaszczyt zaprosić początkujących użytkowników symulatorów wojskowych i morskich, a w szczególności broni podwodnej do zapoznania się z poradnikiem do gry „Silent Hunter 4: Wolves of the Pacific”.

„Niniejszym mam zaszczyt zaprosić początkujących użytkowników symulatorów wojskowych i morskich, a w szczególności broni podwodnej do zapoznania się z poradnikiem do gry „Silent Hunter 4: Wolves of the Pacific”. Zamiarem moim jest ukazanie w prostej formie prawdy oczywistej, iż symulatory tworzone są przez ludzi dla ludzi i nie ma w nich żadnej wiedzy tajemnej, a strach przed podjęciem bliższej z nimi znajomości oparty jest na irracjonalnych obawach. Poradnik obejmuje opis przebiegu rozgrywki przewidziany dla pojedynczego Gracza w trybie kampanii i misji pojedynczych dla wersji gry podstawowej z zaimplementowanym patchem wersji 1.2.

- Gotowi?

- Cumy rzuć! Odbijamy, wolno naprzód!” - „PIRX”

Silent Hunter 4: Wolves of the Pacific - poradnik

Pełna wersja poradnika do gry Silent Hunter 4: Wolves of the Pacific w formacie PDF dostępna jest w Strefie Premium oraz za pomocą usługi Poradnik za SMS.