Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 20 kwietnia 2005, 17:38

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Poradnik: Scrapland

Poradnik do przygodowej gry science-fiction Scrapland, w którym znajdziecie dokładny opis przejścia wszystkich misji w trybie singleplayer potrzebnych do ukończenia rozgrywki.

„Witaj w nieoficjalnym poradniku do gry Scrapland. Znajdziesz tu dokładny opis przejścia wszystkich misji w trybie singleplayer (dla pojedynczego gracza), potrzebnych do ukończenia rozgrywki.

Scrapland to asteroida, a Chimera to jej największe miasto. Kiedyś była to piękna planeta, ale ludzie ją wyeksploatowali i zniszczyli. Wówczas roboty odbudowały ją ze śmieci przez nich pozostawionych. Dlatego nazywają swoją planetę Scraplandem, czyli w wolnym tłumaczeniu - Miastem Odpadów. Teraz ta asteroida to istny raj dla robotów, które prowadzą tu przyjemne życie, z daleka od ludzi, których uważają za najgorsze, najniebezpieczniejsze kreatury i czują do nich niesamowite obrzydzenie. Gra rozpoczyna się w momencie, gdy nasz bohater D-Tritus Debris przybywa na tę planetę. Zapraszam do lektury.” - „Krooliq”

Scrapland - poradnik

Pełna wersja poradnika do gry Scrapland w formacie PDF dostępna jest w Strefie Premium oraz za pomocą usługi Poradnik za SMS.