Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 31 maja 2007, 21:58

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Poradnik: Piraci z Karaibów: Na Krańcu Świata

Witam w nieoficjalnym poradniku do gry „Pirates of the Caribbean: At World's End” („Piraci z Karaibów: Na Krańcu Świata”). Tekst ten składa się w głównej mierze z bardzo dokładnego opisu przejścia wszystkich dwunastu misji, składających się na kampanię singleplayer gry.

„Witam w nieoficjalnym poradniku do gry „Pirates of the Caribbean: At World's End” („Piraci z Karaibów: Na Krańcu Świata”). Tekst ten składa się w głównej mierze z bardzo dokładnego opisu przejścia wszystkich dwunastu misji, składających się na kampanię singleplayer gry. Podpowiadam przede wszystkim w jaki sposób należy wykonywać główne (obowiązkowe) zadania, choć w początkowej części opisu każdej misji zawarłem także dokładne zestawienie dodatkowych questów (opcjonalnych), którymi można się zająć. Bardzo często jest też tak, iż zadania te są opisywane bezpośrednio w głównej części poradnika. Dzieje się tak na przykład wtedy, gdy należy odszukać jakąś lokację (np. cele z więźniami) czy trzeba wykonać bardziej skomplikowaną akcję (np. wziąć udział w mini-grze). Pozostałe opisy subquestów znalazły się pod ich nazwami. Drugą część poradnika stanowi z kolei dokładne zestawienie wszystkich achievementów (osiągnięć), które można spróbować zdobyć. Są to między innymi nowe postaci, którymi można następnie przechodzić poznane już wcześniej poziomy. Listę odkrytych już achievementów można oczywiście w każdej chwili otwierać, klikając na odpowiedniej opcji z menu głównego gry. Korzystając z okazji warto też przypomnieć o konieczności zapisywania stanu gry. Można to wykonywać dopiero po zakończeniu każdego etapu (także tych dodatkowych). Jeśli chodzi o opis głównych misji, skupiłem się zarówno na kwestiach związanych z eksploracją, jak i samych walkach, w których siłą rzeczy trzeba brać udział. Mam nadzieję, że poradnik okaże się pomocny w ukończeniu najtrudniejszych scenek gry, których na całe szczęście nie ma zbyt dużo.

Życzę udanej zabawy!” - „Stranger”

Piraci z Karaibów: Na Krańcu Świata - poradnik

Pełna wersja poradnika do gry Piraci z Karaibów: Na Krańcu Świata w formacie PDF dostępna jest w Strefie Premium oraz za pomocą usługi Poradnik za SMS.