Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 5 maja 2009, 18:18

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Poradnik: Kroniki Riddicka: Assault on Dark Athena

„Ponad 250000 znaków, 700 zdjęć i 60 szczegółowo opisanych poziomów – oto poradnik-gigant do zestawu The Chronicles of Riddick: Assault on Dark Athena!"

„Ponad 250000 znaków, 700 zdjęć i 60 szczegółowo opisanych poziomów – oto poradnik-gigant do zestawu The Chronicles of Riddick: Assault on Dark Athena! Prezentowany tekst podzieliłem na trzy zasadnicze rozdziały:

Pierwszy rozdział stanowi kompletny opis przejścia „odświeżonej” na potrzeby remake’u kampanii Escape from Butcher Bay. W opisie uwzględniłem oczywiście drobne zmiany w stosunku do podstawowej wersji programu (m.in. inne lokalizacje niektórych bonusowych przedmiotów). Solucja zawiera szczegółowe informacje na temat sposobów docierania do kolejnych lokacji, rozwiązywania zlecanych questów, jak również pokonywania przeciwników. Oprócz tego podaję dokładne lokalizacje ukrytych paczek papierosów. Duży nacisk położyłem na przedstawienie możliwości działania z ukrycia.

Drugi rozdział zawiera z kolei opis przejścia nowej kampanii, zatytułowanej Assault on Dark Athena. Także i tu możecie liczyć na szereg informacji pomocnych w pomyślnym dotarciu do celu i wykonaniu wszystkich powierzonych zadań. Z racji tego, że nowa kampania w dużym stopniu skupia się na otwartej walce, więcej miejsca poświęciłem na opisanie metod wygrywania kolejnych starć. Solucja wzbogacona została także mapkami bardziej złożonych plansz, pomocnymi w lepszej orientacji w terenie. W rozdziale zawarłem oczywiście informacje na temat lokalizacji wszystkich ukrytych kart łowcy głów.

Trzeci rozdział opracowałem w głównej mierze z myślą o początkujących graczach. Zawiera on szereg porad dotyczących eliminowania przeciwników, utrzymywania głównego bohatera przy życiu czy wykorzystywania różnych rodzajów broni. W tym ostatnim przypadku możecie liczyć na zestawienie dostępnych w obu kampaniach narzędzi zagłady.

Nie pozostaje mi już nic innego, jak tylko życzyć udanej zabawy!” - „Stranger”

Kroniki Riddicka: Assault on Dark Athena - poradnik

Pełna wersja poradnika do gry Kroniki Riddicka: Assault on Dark Athena w formacie PDF dostępna jest w Strefie Premium oraz za pomocą usługi Poradnik za SMS.