Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 24 maja 2006, 19:02

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Poradnik: Condemned: Criminal Origins

W poradniku do gry Condemned: Criminal Origins znajduje się opis wszystkich przygotowanych przez autorów etapów wraz z położeniem sekretnych przedmiotów.

„Drogi graczu, jeśli odważyłeś się podejść do tego tytułu, oznacza to, że jesteś człowiekiem o mocnych nerwach. Gra ta dostarczy Ci wielu wrażeń, zarówno wizualnych jak i emocjonalnych. Przemierzając ponure i zdewastowane zakamarki ludzkich osiedli, spotkasz na swojej drodze wielu wrogo nastawionych zbrodniarzy. O przetrwanie zawalczysz, wykorzystując zdobyte elementy otoczenia. Każdy oponent wymagać będzie od Ciebie dużo wysiłku, gdyż walka przy pomocy deski nie jest łatwa. Broń palna, choć możliwa do zdobycia, trafi w Twoje ręce niezwykle rzadko, przez co jej wartość jest nieoceniona. Zasłoń okna... zamknij drzwi... i wejdź w mroczny przestępczy świat.” - „Crash”

Condemned: Criminal Origins - poradnik

Pełna wersja poradnika do gry Condemned: Criminal Origins w formacie PDF dostępna jest w Strefie Premium oraz za pomocą usługi Poradnik za SMS.

Ostatnia aktualizacja: 2006-05-24

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Condemned: Criminal Origins

Condemned: Criminal Origins