Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 14 lipca 2008, 18:34

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Poradnik: Beowulf

„Poradnik do zręcznościowej gry akcji Beowulf zawiera kompletny opis przejścia wszystkich epizodów gry wraz z informacjami dotyczącymi ukrycia legendarnych rodzajów broni oraz wskazówkami pomagającymi w walkach z bossami i dużymi grupami wroga."

„Poradnik do zręcznościowej gry akcji Beowulf zawiera kompletny opis przejścia wszystkich epizodów gry wraz z informacjami dotyczącymi ukrycia legendarnych rodzajów broni oraz wskazówkami pomagającymi w walkach z bossami i dużymi grupami wroga. Opis poszczególnych epizodów został wzbogacony obrazkami, tak aby początkujący gracze nie mieli problemów z orientacją na mapie. Beowulf jest grą liniową tzn. do celu prowadzi jedna ścieżka, aczkolwiek w wielu przypadkach należy nieco zboczyć z głównej drogi i poszukać miejsc do wspinaczki, które prowadzą na wyższe poziomy lokacji. Poradnik powstał na podstawie polskiej wersji 1.00. Życzę miłego zabijania przeciwników!” - „eJay”

Beowulf - poradnik

Pełna wersja poradnika do gry Beowulf w formacie PDF dostępna jest w Strefie Premium oraz za pomocą usługi Poradnik za SMS.