Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 kwietnia 2007, 10:36

autor: Jiker

Pobierz sieciową hybrydę FPS i RPG o tytule Purge zupełnie za darmo

Firma Freeform Interactive ogłosiła, że wydana pod koniec 2002 roku gra Purge, będąca sieciową hybrydą gatunków FPS i RPG, została właśnie udostępniona całkowicie za darmo. Chętni na bezpłatną rozrywkę znajdą wszelkie kluczowe informacje w tym miejscu.

Firma Freeform Interactive ogłosiła, że wydana pod koniec 2002 roku gra Purge, będąca sieciową hybrydą gatunków FPS i RPG, została właśnie udostępniona całkowicie za darmo. Chętni na bezpłatną rozrywkę znajdą wszelkie kluczowe informacje w tym miejscu. Z naszej strony dodamy, że odpowiedni plik można znaleźć również na serwerach GOL-owych. Odwiedzenie serwisu poświęconego Purge będzie jednak konieczne z uwagi na możliwość zaopatrzenia się w klucz rejestracyjny, aktywujący zablokowane wcześniej elementy gry.

Pobierz sieciową hybrydę FPS i RPG o tytule Purge zupełnie za darmo - ilustracja #1

W Purge można się wcielić w członków jednej z dwóch stron konfliktu – rozwiniętych technologicznie przedstawicieli grupy The Order oraz bohaterów rodem z książek fantasy należących do tzw. The Chosen. Po dwóch stronach barykady stają zatem technologia i magia, a także nauka oraz religia. Takowe rozwiązanie wprowadza daleko posuniętą różnorodność obu klas, odzwierciedloną w konieczności stosowania różnorodnej taktyki oraz strategii walki. Purge jest pozycją przeznaczoną jedynie do rozgrywki sieciowej. Głównym jej producentem jest Richard Cheung, twórca Future vs. Fantasy – popularnego moda do gry Quake.

Więcej informacji na temat gry znajdziecie w naszej Encyklopedii.