Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 kwietnia 2007, 19:15

autor: Vercetti

Pirates of the Caribbean: At World's End w 1080p?

Nie od dziś wiadomo, że firma Disney Interactive Studios, wydawca gry Pirates of the Caribbean: At World's End pokłada w nadchodzącym projekcie duże nadzieje. Przygotowywana przez studio Eurocom produkcja jest bowiem tytułem, który ma zawojować zarówno komputery osobiste, jak i konsole, także te nowej generacji – X360, PS3 oraz Wii.

Nie od dziś wiadomo, że firma Disney Interactive Studios, wydawca gry Pirates of the Caribbean: At World's End pokłada w nadchodzącym projekcie duże nadzieje. Przygotowywana przez studio Eurocom produkcja jest bowiem tytułem, który ma zawojować zarówno komputery osobiste, jak i konsole, także te nowej generacji – X360, PS3 oraz Wii. Niewykluczone, że największą bronią wymienionego dzieła będzie jego oprawa graficzna, w pełni wykorzystująca atuty ekranów z technologią HD.

Pirates of the Caribbean: At World's End w 1080p? - ilustracja #1

Taką informację podał dziennikarzom serwisu IGN czuwający nad projektem Jeff Blattner, który był wczoraj obecny na jednej z konferencji prasowych w Sydney. Deweloper stwierdził, że na 95% nowi Piraci z Karaibów w wersjach na Xboxa 360 oraz PLAYSTATION 3 będą pracować w rozdzielczości natywnej 1080p, oferując tym samym odbiorcom niezapomniane wrażenia estetyczne. Jedyną przeszkodą, która może stanąć na drodze wprowadzenia takiego planu w życie, jest spadek płynności rozgrywki, jaki stanie się udziałem konsol Sony i Microsoftu w przypadku, gdy (odpukać) programiści Eurocomu nie poradzą sobie z optymalizacją kodu swego projektu.

Gwoli ścisłości, Pirates of the Caribbean: At World's End w edycji na Wii będzie pracować w rozdzielczości 480p. Premiera gry w Stanach Zjednoczonych odbędzie się 22 maja 2007, co oznacza, że anonsowany produkt ukaże się na trzy dni przed kinowym debiutem filmu o tym samym tytule.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Piraci z Karaibów: Na Krańcu Świata

Piraci z Karaibów: Na Krańcu Świata