Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 lutego 2009, 10:37

autor: Dorota "vampire" Drużko

Pecetowcy nie zobaczą końca gry Prince of Persia

Kilka dni temu podaliśmy nieco szczegółów na temat pierwszego dodatku do najnowszego wcielenia Prince of Persia zatytułowanego Epilogue. Niestety okazuje się, że tylko konsolowi gracze będą mogli zapoznać się z prawdziwym zakończeniem historii przedstawianej w grze – o fakcie tym poinformował Community Developer (kryjący się pod nickiem UbiRazz) w swoim poście na oficjalnym forum produkcji.

Kilka dni temu podaliśmy nieco szczegółów na temat pierwszego dodatku do najnowszego wcielenia Prince of Persia zatytułowanego Epilogue. Niestety okazuje się, że tylko konsolowi gracze będą mogli zapoznać się z prawdziwym zakończeniem historii przedstawianej w grze – o fakcie tym poinformował Community Developer (kryjący się pod nickiem UbiRazz) w swoim poście na oficjalnym forum produkcji. Dodał również, że rozszerzenie nie trafi na pecety ze względu na sprawy biznesowe.

Pecetowcy nie zobaczą końca gry Prince of Persia - ilustracja #1

Więcej informacji na temat dodatku znajdziecie w naszej wcześniejszej wiadomości. Przypomnijmy też, że już 26 lutego posiadacze Xboxów 360 i PS3 będą mogli pobrać Epilogue za pośrednictwem swoich usług sieciowych. Niestety cena jaką trzeba będzie za niego zapłacić wciąż jeszcze nie została podana.