Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 lutego 2009, 10:37

autor: Maciej Śliwiński

Championship Manager 01/02 za darmo

Eidos Interactive opublikował wczoraj w sieci nową stronę serii Championship Manager . Dla każdego szanującego się fana serii, najważniejszy jest jednak fakt, że do dnia 28 lutego zupełnie za darmo będzie można z niej pobrać Championship Managera 01/02.

Eidos Interactive opublikował wczoraj w sieci nową stronę serii Championship Manager, gry lekko zapomnianej i przegrywającej ostatnio rywalizację z tworzonym przez SI Games Football Managerem.

Dla każdego szanującego się fana serii, najważniejszy jest fakt, że do dnia 28 lutego zupełnie za darmo będzie można z niej pobrać Championship Managera 01/02, edycję uważaną przez wielu za najlepszą i najbardziej grywalną z całej serii. Aby móc sięgnąć do historii i poprowadzić choćby legendarną drużynę Realu Madryt z Zinédine Zidanem, Fernando Hierro czy Luisem Figo z 2001 roku wystarczy zarejestrować się na nowej stronie Championship Managera.

Nie jest to jednak koniec atrakcji przygotowanych przez Eidos. Jak mówi Roy Meredith: „Jeśli kochasz statystyki, aktualności, ciekawostki czy też dyskusję, nie znajdziesz bardziej wszechstronnej strony o piłce nożnej ”. Trzeba przyznać, że oferta proponowana przez Eidios jest ciekawa. Szczególnym zainteresowaniem może cieszyć się w szczególności dział blogów, gdzie swoim doświadczeniem, przemyśleniami czy pomysłami będą dzielić się ze społecznością między innymi: legenda Manchesteru United Brian McClair, jeden z najbardziej znanych sędziów piłkarskich na Wyspach Graham Poll czy też sportowy dziennikarz Mark Alford z Dailly Mail.

Championship Manager 01/02 za darmo - ilustracja #1

Strona w swojej ofercie ma również rozbudowane forum dla fanów gry, gdzie gracze z całego świata mogą wymieniać się pomysłami dotyczącymi taktyk, treningów oraz dyskutować o wszystkich edycjach serii. Twórcy zapowiadają również olbrzymią ilość newsów, zarówno ze świata gry jak i informacje o realnych wydarzeniach w świecie piłki nożnej.

Dla wszystkich fanów analizowania statystyk i bieżącej formy ulubionych zawodników świetnym rozwiązaniem może być baza graczy oraz zespołów z całej Europy, aktualizowana na bieżąco, praktycznie po każdym rozegranym spotkaniu. Wszystko to ma być połączone z możliwością typowania wyników rozgrywek.

Z pewnością nowa strona, dostępna pod adresem www.championshipmanager.co.uk/ przyniesie serii sporo korzyści. Trudo jednak spodziewać się, aby dzięki niej Championship Manager wrócił na tron, z którego został strącony przez konkurencyjną serię tworzoną przez SI Games.