Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 lutego 2009, 10:00

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (3 lutego 2009)

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: uaktualnienie do Team Fortress 2, osiągnięcia do steamowego UT3, przebieranie się za kosmitę, nowy patch do GTA IV i masa innych smakołyków. Zapraszamy do lektury.

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: uaktualnienie do Team Fortress 2, osiągnięcia do steamowego UT3, przebieranie się za kosmitę, nowy patch do GTA IV i masa innych smakołyków. Zapraszamy do lektury.

Team Fortress 2

Komiksowa sieciowa strzelanina od ValveTeam Fortress 2 – doczekała się całkiem pokaźnego uaktualnienia. Jeśli ciekawi was, co nowego znajdziecie w grze, zajrzyjcie tutaj.

Unreal Tournament 3

Wszyscy posiadający normalną, sklepową kopię UT3 mogą ją zarejestrować w systemie Steam, co udostępni zupełnie nowe achievementy do zdobycia w grze. Pełna lista osiągnięć znajduje się na tej stronie.

Unreal

Jesteś kolekcjonerem? Podpisana przez twórców, oryginalna kopia Unreal Tournament z 1999 roku to dla ciebie prawdziwy smakołyk? No to świetnie – serwis Planet Unreal właśnie rozpoczął konkurs, w którym możecie wygrać wspomniane nagrody – wystarczy wysłać swoje zdjęcie w stroju Skaarja lub innego potwora z gry i być najlepszym. Szczegóły tu.

WipEout Pulse PS2

Przyszłość gry WipEout Pulse na PS2 zdaje się być coraz pewniejsza. Choć oficjalnego oświadczenia od Sony wciąż brak, to tytuł ten pojawił się niedawno na liście niemieckiego stowarzyszenia przyznającego wiekowe kategorie grom (USK).

GTA IV PC

O tym, że techniczna strona GTA IV PC jest wciąż daleka od doskonałości, przekonał się niejeden gracz. Naturalnie wszyscy oczekują kolejnych łatek. I wychodzi na to, że się doczekają – jeden z użytkowników mający problem z zabezpieczeniem antypirackim otrzymał od firmy SecuROM plik umożliwiający uruchomienie gry bez dysku w napędzie, który nosił sygnaturę wersji 1.0.3. Czy to oznacza rychłą premierę kolejnego patcha?

Free Radical

Studio Free Radical - czyli ludzie stojący za TimeSplitters i Haze – jakiś czas temu z powodu słabej kondycji finansowej musiało zwolnić dużą część pracowników i wprowadzić zarząd komisaryczny. Jutro oficjalnie okaże się, jaki los czeka firmę – podobno są zainteresowani jej kupnem (w tym samo Codemasters).

Galeria filmów

Polecamy Waszej uwadze najnowsze filmy z gier:

Tom Clancy's H.A.W.X. - gameplay #1

Tom Clancy's H.A.W.X. - gameplay #2

Sherlock Holmes vs. Jack the Ripper

Blood Bowl – gameplay

Yakuza 3

Star Wars: The Old Republic - Developer Dispatch

Grand Theft Auto IV - The Lost and Damned – Johnny

Killzone 2 – Intro

Don King Boxing

Halo Wars – Intro

Burnout Paradise: The Ultimate Box Gramy!

gry