Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 24 kwietnia 2006, 12:55

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Okrrrutny konkurs - Lochy ver. 1.024

Serdecznie witam w kolejnym wydaniu Okrrrutnego konkursu. Ponieważ odniosłem wrażenie, że ostatni pomysł na konkurs szczególnie przypadł Wam do gustu, dlatego tym razem proponuję jego odmianę – na zasadach prawie takich samych.

Serdecznie witam w kolejnym wydaniu Okrrrutnego konkursu. Ponieważ odniosłem wrażenie, że ostatni pomysł na konkurs szczególnie przypadł Wam do gustu, dlatego tym razem proponuję jego odmianę – na zasadach prawie takich samych. Dlatego nie będę się tym razem nad samymi zasadami rozwodził – nie znających ich odsyłam do poprzedniego odcinka.

Tym razem do labiryntu wchodzimy przez opis encyklopedyczny gry Gothic 3. Dla odmiany jednak prowadzą stamtąd trzy drogi. :-) Tak samo jak poprzednim razem, z lokacji do lokacji przechodzicie linkami do: gier podobnych, gier z serii, powiązanych wiadomości i gier z wiadomościami powiązanych, od drugiej strony. Tak samo jak ostatnio, co dwie lokacje znajdziecie znacznik (***), który oznacza, że podążacie w dobrym kierunku. Jednak tym razem zanim natraficie na link do obrazka, musicie przebyć całe 8 lokacji (4 znaczniki nie będące linkami). Piąty znacznik (ten będący już linkiem) nie tylko pozwoli Wam zobaczyć ukryte zdjęcie, ale ponad to na tym zdjęciu zobaczycie nagrodę. Nagrody zatem są trzy i są one tajemnicą. :-)

Zadanie wydaje się być trudniejsze niż poprzednim razem, gdyż ścieżki nie dość, że są trzy, to jeszcze istnieje niebezpieczeństwo przecinania się ich... Przypominam jednak, że konkurs przygotowywałem będąc wylogowanym i tym razem ma to jeszcze większe znaczenie niż ostatnio.

Gdy już znajdziecie w labiryncie nagrodę(y), prześlijcie mi maila, w którym podacie link do zdjęcia. Losowania nagród będą zatem trzy, a w każdym z nich będzie brać udział każdy z Was, który daną nagrodę odnalazł.

A oto zasady bardziej szczegółowe:

  • rozwiązanie konkursu nastąpi w środę, 26 kwietnia, koło południa;
  • zwycięzcy zostaną wybrani przez jury, czyli przeze mnie, a o zwycięstwie decydować będą... zapewne losowania;
  • odpowiedzi proszę słać na maila: [email protected] – w wątku pod tekstem, w swoim własnym interesie, przyznawajcie się do brania udziału w konkursie, ale nie opisujcie poprawnej drogi... :-]
  • mail z odpowiedziami winien mieć temat: Okrrrutny Konkurs 6 – Lochy ver. 1.024;
  • nie zapomnijcie o podaniu w mailu: swojej ksywki na GOL-u, swojego imienia i nazwiska oraz adresu, na który potencjalną wygraną życzycie sobie otrzymać;
  • w konkursie nie mogą brać udziału redaktorzy GOL-a, członkowie ich rodzin, współpracownicy GOL-a etc.

Zapraszam do labiryntu: jedna pochodnia na osobę, za rogiem w prawo – tu się nic nie zmieniło. Powodzenia!

Borys „Shuck” Zajączkowski

Co było a nie jest...