Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 15 maja 2009, 14:10

autor: Katarzyna "Major Doktor Upiorna" Grysiewicz

Odkryj świat Harry'ego Pottera ze Sklepem GRY-OnLine

Do premiery najnowszej odsłony serii z Harrym Potterem w roli głównej zostały niespełna dwa miesiące. Okres wyczekiwania na kolejną wirtualną przygodę wspomnianego czarodzieja proponujemy Wam wykorzystać na odświeżenie w pamięci wszystkich poprzednich historii z jego udziałem.

Do premiery najnowszej odsłony serii z Harrym Potterem w roli głównej zostały niespełna dwa miesiące. Gra nosząca podtytuł Książę Półkrwi trafi do sprzedaży już 3 lipca w wersjach na PC, X360, PS3, PSP, PS2, Wii i NDS. Okres wyczekiwania na kolejną wirtualną przygodę wspomnianego czarodzieja proponujemy Wam wykorzystać na odświeżenie w pamięci wszystkich poprzednich historii z jego udziałem.

Aby Wam to ułatwić i jednocześnie zachęcić Was do zakupu zbliżającej się produkcji, przygotowaliśmy specjalną promocję. Każdy, kto kupi w naszym sklepie dowolną grę z serii Harry Potter na wybraną platformę, otrzyma kod promocyjny, uprawniający do 12 PLN rabatu przy zakupie gry Harry Potter i Książę Półkrwi.

Regulamin promocji:

  • Kod promocyjny jest jednorazowy i można go wykorzystać tylko w jednej transakcji.
  • Kod promocyjny można wykorzystać tylko do zakupu gry z tej samej platformy.
  • Wartość kodów z jednej transakcji sumuje się (przy złożeniu zamówienia na więcej niż jedną grę z serii Harry Potter z tej samej platformy).
  • Promocja trwa od 15.05.2009 r. do 13.07.2009 r.

Serdecznie zapraszam do zakupów w Sklepie GRY-OnLine.