Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 czerwca 2007, 11:52

autor: Sargeras

Nowy dodatek do EVE Online już wkrótce

Islandzka firma CCP oficjalnie ogłosiła, że nowe darmowe rozszerzenie gry MMOcRPG EVE Online zostanie wprowadzone 19 czerwca. Dodatek będzie miał tytuł Revelations 2 i będzie siódmym w czteroletniej historii tytułu. Miłośnicy kosmicznych przygód otrzymają szereg udogodnień i zupełnie nowych opcji.

Islandzka firma CCP oficjalnie ogłosiła, że nowe darmowe rozszerzenie gry MMOcRPG EVE Online zostanie wprowadzone 19 czerwca. Dodatek będzie miał tytuł Revelations 2 i będzie siódmym w czteroletniej historii tytułu. Miłośnicy kosmicznych przygód otrzymają szereg udogodnień i zupełnie nowych opcji. Najważniejsze z nich to:

  • System Heat – nowy wymiar bitew kosmicznych. Zwiększanie wydajności modułów statku może ocalić życie, ale jest też ryzykowne.
  • powiększony zasięg Sovereignty – poszerzono koncepcję Sovereignty (suwerenność) o cele pośrednie oraz 4 poziomy: Territory, Protectorate, Province i Constellation Capital.
  • ułatwienia dla początkujących graczy – wyposażono grę w opcje pomocne dla nowicjuszy oraz ułatwiono proces zdobywania przez postać doświadczenia na początkowym etapie.
  • Dodano nowe narzędzia i role do systemu zarządzania Korporacją i Sojuszem.
  • Nowe misje dla agentów, dzięki którym gracze uzyskają większe możliwości w dziedzinie Player vs. Environment.
  • uatrakcyjnienie eksploracji – spotkania z wyjątkowymi npcami i trafianie na międzygwiezdne znaleziska podczas badania nieznanych sektorów staną się częstsze.
Nowy dodatek do EVE Online już wkrótce - ilustracja #1

 

Dodatek Revelation 2, podobnie jak i poprzednie, jest do ściągnięcia za darmo ze strony oficjalnej. Ponadto każdy nowy gracz EVE otrzymuje darmowy kod na 14 dni.

EVE jest oryginalnym MMOcRPG w klimacie science-fiction. O jego niesłabnącej z biegiem lat popularności świadczy liczba abonentów sięgająca 200 tys. EVE dysponuje też największym na rynku uniwersum gry, w którym mogą swobodnie poruszać się wszyscy zarejestrowani subskrybenci.

Nowy dodatek do EVE Online już wkrótce - ilustracja #2

 

Więcej o grze znajdziecie w naszej encyklopedii i na oficjalnej witrynie. Dysponujemy też galerią, filmami i zbiorem artykułów.