Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 marca 2011, 07:54

autor: Adrian Werner

Nowe promocje na Steam - wszystkie części Gothica za 76 złotych

Serwis Steam przyzwyczaił nas już do regularnie organizowanych promocji. Dzięki najnowszym obniżkom możemy po bardzo atrakcyjnych cenach nabyć całą serię Gothic (wraz z Arcanią) oraz grę Batman: Arkham Asylum.

Serwis Steam przyzwyczaił nas już do regularnie organizowanych promocji. Dzięki najnowszym obniżkom możemy po bardzo atrakcyjnych cenach nabyć całą serię Gothic oraz grę Batman: Arkham Asylum.

Nowe promocje na Steam - wszystkie części Gothica za 76 złotych - ilustracja #1

Najnowsza promocja zakończy się dzisiaj o północy i obejmuje następujące pozycje:

Jak widać, promocja dotyczy również ulepszonej wersji dodatku do gry Gothic 3. Nowa edycja zadebiutowała wczoraj i oferuje m.in. mocno zmodyfikowany system rozgrywki i walki, poprawioną grafikę oraz nowe zadania i przeciwników. Osoby, które nabyły Forsaken Gods wcześniej mogą cieszyć się wszystkimi tymi atrakcjami po zainstalowaniu darmowej aktualizacji.

Dodatkowo dostępny jest także zestaw Gothic Bundle zawierający wszystkie części serii wraz z dodatkami. Jest on szczególnie godzien waszej uwagi, ponieważ w jego skład wchodzi również pierwsza odsłona cyklu, która obecnie nie jest sprzedawana jako samodzielny produkt na Steam.

Warto na koniec wspomnieć, że wszystkie gry objęte dzisiejszą promocją nie są dostępne w polskich wersjach językowych.