Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 marca 2011, 18:10

autor: Kono

Nowe informacje o Mass Effect 3 już w przyszłym miesiącu

Jak donosi serwis ComputerAndVideoGames.com, osoby oczekujące na pierwsze konkretne szczegóły dotyczące trzeciej części Mass Effect będą nimi uraczone w przyszłym miesiącu.

Jak donosi serwis ComputerAndVideoGames.com, osoby oczekujące na pierwsze konkretne szczegóły dotyczące trzeciej części Mass Effect będą nimi uraczone w przyszłym miesiącu.

Wszystko to za sprawą zapowiedzi w trzech zachodnich magazynach branżowych. Niewątpliwie najbardziej konkretną może pochwalić się brytyjskie czasopismo PSM3. Redaktorzy periodyku szumnie zapowiadają, że w następnym numerze znajdą się pierwsze informacje na temat wersji Mass Effect 3 zmierzającej na konsolę PlayStation 3. Nowy numer PSM3 pojawi się 28 kwietnia.

Nowe informacje o Mass Effect 3 już w przyszłym miesiącu - ilustracja #1

Oprócz oczywistej zapowiedzi w PSM3, otrzymaliśmy też dwie inne, nieco bardziej enigmatyczne. Pierwszą z nich wydał francuski Official PlayStation Magazine, który obiecuje, że na jego łamach pojawi się „dawno zapowiadany tytuł”. Z kolei amerykański Game Informer kusi informacjami na temat sequela jednej z najlepszych gier 2010 roku. Możemy więc być pewni, że końcówka kwietnia zaowocuje licznymi informacjami na temat trzeciej części Mass Effect.

Przypominamy, że główną osią fabularną Mass Effect 3 będzie atak wysoko rozwiniętych syntetyczno-organicznych istot znanych jako Żniwiarze na Ziemię. Jeśli Shepard nie przekona wszystkich ras do połączenia sił oraz wyruszenia z odsieczą ludzkość czeka zagłada. Ostatni dodatek do Mass Effect 2 zatytułowany Arrival, którego premiera odbyła się wczoraj, stanowi niejako pomost pomiędzy drugą a trzecią częścią przygód Sheparda. Gra zadebiutuje na rynku pod koniec bieżącego roku.