Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 czerwca 2007, 15:55

autor: Major Doktor Upiorna

Nowe informacje na temat gry Speedball 2: Brutal Deluxe w wersji dla konsoli Xbox 360

Pierwsze dane na temat gry Speedball 2: Brutal Deluxe w wersji dla konsoli Xbox 360 dotarły do nas na początku maja. Otrzymaliśmy wówczas informacje, że firma Empire Interactive przygotowuje klasyczną odsłonę futurystycznej wariacji na temat futbolu amerykańskiego, dedykowaną usłudze Xbox Live Arcade. Obecnie udało nam się dowiedzieć, że owa pozycja ujrzy światło dzienne już w sierpniu br.

Pierwsze dane na temat gry Speedball 2: Brutal Deluxe w wersji dla konsoli Xbox 360 dotarły do nas na początku maja. Otrzymaliśmy wówczas informację, że brytyjska firma Empire Interactive przygotowuje klasyczną odsłonę futurystycznej wariacji na temat futbolu amerykańskiego, dedykowaną użytkownikom usługi Xbox Live Arcade. Obecnie udało nam się dowiedzieć, że owa pozycja ujrzy światło dzienne już w sierpniu bieżącego roku, a jej cena wyniesie 800 punktów (ok. 29 PLN)

Nowe informacje na temat gry Speedball 2: Brutal Deluxe w wersji dla konsoli Xbox 360 - ilustracja #1

Developerzy z firmy Empire Interactive zaoferują nie tylko zdecydowanie usprawnioną oprawę audiowizualną klasycznego tytułu, ale także wprowadzą wiele zmian do samej rozgrywki. Przede wszystkim otrzyma się sposobność pokierowania nowymi drużynami oraz będzie się miało szansę na pobranie z sieci wielu interesujących dodatków. Producenci udostępnią również opcję zabawy wieloosobowej online. Szczegółowe informacje na temat gry Speedball 2: Brutal Deluxe powinny pojawić się już w niedługim czasie.