Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 22 maja 2009, 15:25

autor: Hed

Konkurs za konkursem – czyli co można wygrać na Gry-OnLine?

Nietrudno zauważyć, że na Gry-OnLine obrodziło w konkursy z nagrodami. Szybki rzut oka na lewy pasek naszej głównej strony pozwala namierzyć aż cztery tego typu przedsięwzięcia, z których jedno kończy się dzisiaj. Dlatego też postanowiliśmy zebrać w tej wiadomości informacje o wszystkich aktualnych konkursowych atrakcjach i ułatwić Wam zdobycie gier oraz innych, równie cennych nagród.

Nietrudno zauważyć, że na Gry-OnLine obrodziło w konkursy z nagrodami. Szybki rzut oka na lewy pasek naszej głównej strony pozwala namierzyć aż cztery tego typu przedsięwzięcia, z których jedno kończy się dzisiaj. Dlatego też postanowiliśmy zebrać w tej wiadomości informacje o wszystkich aktualnych konkursowych atrakcjach i ułatwić Wam zdobycie gier oraz innych, równie cennych nagród.

Maj nas nie rozpieszcza, serwując przeplatankę dusznych i deszczowych dni, podczas których niejednokrotnie jesteśmy zmuszeni żeby zostać w domu. Dlaczego nie poświęcić tego czasu na wzięcie udziału w naszych konkursach? W końcu można w nich zdobyć bardzo atrakcyjne nagrody, przygotowane oczywiście przede wszystkim z myślą o graczach. Poniżej prezentujemy wszystkie aktualne atrakcje.

Konkurs za konkursem – czyli co można wygrać na Gry-OnLine? - ilustracja #1

Na pierwszy ogień bierzemy konkurs zorganizowany przy współpracy z AMD i Ubisoft. Nagrody główne są naprawdę mocne - ATI Radeon 4870 X2 oraz gra H.A.W.X. na pecety, wraz z dodatkami (koszulka i kupon odblokowujący samoloty). Przygotowaliśmy też cztery zestawy składające się z gry i dodatków. Zadanie jest proste – wystarczy odpowiedź na trzy pytania. Śpieszcie się – konkurs kończy się dzisiaj!

W kolejnym konkursie możecie wygrać Kroniki Riddicka: Assault on Dark Athena na PC, ufundowane przez firmę CD Projekt. Produkt studia Starbreeze, zawiera odświeżoną wersję kultowej Ucieczki z Butcher’s Bay i zupełnie nowy epizod. Żeby wejść w posiadanie jednego z pięciu egzemplarzy wystarczy odpowiedzieć na 3 pytania. Czasu jest jeszcze trochę – na odpowiedzi czekamy do końca tego miesiąca.

Trzecia zabawa, w której nagrody ufundowała firma Sony Computer Entertainment Polska, wymaga wykazania się logicznym myśleniem i wiedzą (lub umiejętnością przeszukiwania wyszukiwarki internetowej). Warto spróbować swoich sił, bo główna nagroda to zestaw PlayStation 3 i Buzz! Polskie Łamigłówki. Siedem innych nagrodzonych osób otrzyma samą grę. Odpowiedzi przysyłajcie do 31 maja.

Konkurs za konkursem – czyli co można wygrać na Gry-OnLine? - ilustracja #2

Dzisiaj rozpoczęliśmy jeszcze jeden konkurs, w którym fundatorem jest Sony Computer Entertainment Polska. Nagrodami jest sześć egzemplarzy inFamous oraz sześć koszulek z motywem gry. Wspomniana produkcja dostępna jest jedynie na konsoli PlayStation 3 i zbiera naprawdę wysokie oceny. Żeby spróbować szczęścia trzeba uporać się z trzema pytaniami i odpowiedzi wysłać mailem do 15 czerwca.

Warto wspomnieć o jeszcze jednej propozycji dla łowców nagród – czwartym konkursie związanym z Xbox Fun Day 2009, czyli imprezie dla graczy organizowanej przez polski oddział firmy Microsoft. Konkurs został ogłoszony dzisiaj i trzeba w nim odpowiedzieć jedynie na dwa pytania (do 29 maja), które raczej na pewno nie sprawią trudności posiadaczom Xboksa 360. Do wygrania: Halo Wars i gadżety.

Oprócz tego na Gry-OnLine trwa zabawa pod nazwą Konkurs + 5 GOLi. Wystarczy wyszukiwać na stronach portalu banerów reklamowych z napisem +5 GOLi i klikać w nie. W ten sposób można zebrać 260 GOLi rocznie i zamienić je na nagrody, abonamenty, gry i gadżety. Ponadto, zachęcamy do oglądania Przeglądu tygodnia, w którym regularnie pojawiają się ciekawe konkursy dla wszystkich chętnych.

Przypominamy, że aby wziąć udział w większości konkursów trzeba być zarejestrowanym i zalogowanym na Gry-OnLine (rejestracja zajmuje tylko kilka minut). Należy również zapoznać się z regulaminem lub warunkami danej zabawy i sprawdzić czy możecie wziąć w niej udział. Wszystkim śmiałkom życzymy powodzenia w aktualnych i przyszłych konkursach. Na pewno zobaczycie ich jeszcze więcej już wkrótce.