Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 maja 2006, 10:14

autor: Bartłomiej "BK" Kossakowski

Kolejna gra z serii Donkey Kong zmierza na konsolę Nintendo GameCube

Choć podczas wczorajszej konferencji zorganizowanej przez Nintendo skupiono się na prezentacji gier zmierzających na Wii i DS-a, posiadacze konsoli GameCube również dostaną w swoje ręce kilka nowych pozycji. Wśród zapowiedzianych gier znajduję się nowa pozycja z serii Donkey Kong.

Choć podczas wczorajszej konferencji zorganizowanej przez Nintendo skupiono się na prezentacji gier zmierzających na Wii i DS-a, posiadacze konsoli GameCube również dostaną w swoje ręce kilka nowych pozycji. Wśród zapowiedzianych gier znajduje się nowa pozycja z serii Donkey Kong.

Kolejna gra z serii Donkey Kong zmierza na konsolę Nintendo GameCube - ilustracja #1

Donkey Kong: Kongo Blast, bo tak brzmi pełny tytuł powstającego produktu, będzie grą wyścigową, a postaciami sterować będziemy za pomocą bongosów, które znajdowały się w zestawie razem z grą Jungle Beat. Podobnie jak w serii Mario Kart, naszym zadaniem będzie również atakowanie rywali oraz zbieranie po drodze wszelkiego rodzaju bonusów. O tym, czy elektroniczne bębenki sprawdzą się przy kierowaniu pojazdem, powinniśmy przekonać się jeszcze w tym roku. Póki co zapraszamy do obejrzenia pierwszych screenów.

Kolejna gra z serii Donkey Kong zmierza na konsolę Nintendo GameCube - ilustracja #2
Kolejna gra z serii Donkey Kong zmierza na konsolę Nintendo GameCube - ilustracja #3
Kolejna gra z serii Donkey Kong zmierza na konsolę Nintendo GameCube - ilustracja #4
Kolejna gra z serii Donkey Kong zmierza na konsolę Nintendo GameCube - ilustracja #5