Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 czerwca 2007, 11:50

autor: Major Doktor Upiorna

Klasyczny Prince of Persia już za tydzień zasili usługę XBLA

15 maja poinformowaliśmy Was, że wczesnym latem oferta usługi Xbox Live Arcade ma poszerzyć się o osiemnastoletni tytuł autorstwa Jordana Mechnera. Szczęśliwie nie musieliśmy zbyt długo czekać na ogłoszenie daty premiery gry Prince of Persia w wersji dla konsoli Xbox 360.

15 maja poinformowaliśmy Was, że wczesnym latem oferta usługi Xbox Live Arcade ma poszerzyć się o osiemnastoletni tytuł autorstwa Jordana Mechnera. Szczęśliwie nie musieliśmy zbyt długo czekać na ogłoszenie daty premiery gry Prince of Persia w wersji dla konsoli Xbox 360. Firma Ubisoft wyjawiła, że Książę Persji powinien trafić do właścicieli wymienionej platformy sprzętowej już podczas przyszłotygodniowej aktualizacji oferty XBLA.

Klasyczny Prince of Persia już za tydzień zasili usługę XBLA - ilustracja #1

Przypominamy, że developerzy zapowiedzieli wprowadzenie wielu zmian w stosunku do pierwowzoru. Przede wszystkim będą one dotyczyły oprawy wizualnej, którą należy dostosować do wymogów stawianych przez „trzystasześćdziesiątkę”. Szczegółowe informacje na temat fabuły i rozgrywki Prince of Persia w wersji dla konsoli Xbox 360 znajdziecie na łamach naszej encyklopedii.

Ostatnia aktualizacja: 2007-06-06

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Prince of Persia Classic

Prince of Persia Classic