Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 czerwca 2007, 12:07

autor: Metatron

Starcraft znów na listach bestsellerów

Ogłoszenie przez Blizzard Entertainment prac nad drugą częścią Starcrafta, jednej z najpopularniejszych gier RTS wszechczasów spowodowało, że gracze postanowili sobie przypomnieć stare czasy i zaczęli nabywać oryginalną grę w wydaniu kolekcjonerskim, Starcraft Battle Chest. Zainteresowanie wspomnianą produkcją sprawiło, że tytuł ponownie trafił na listy bestsellerów.

Ogłoszenie przez Blizzard Entertainment prac nad drugą częścią Starcrafta, jednej z najpopularniejszych gier RTS wszechczasów spowodowało, że gracze postanowili przypomnieć sobie stare czasy i zaczęli nabywać oryginalną grę w wydaniu kolekcjonerskim, Starcraft Battle Chest. Spore zainteresowanie wspomnianą produkcją sprawiło, że tytuł ponownie trafił na listy bestsellerów.

Jak zauważyli redaktorzy serwisu 1UP, gra trafiła do cotygodniowego rankingu najlepiej sprzedających się produkcji na PC w sklepie Amazon, gdzie znalazła się na 19 pozycji, a także zajęła pierwsze miejsce (!) w analogicznych notowaniach (część listy zamieszczamy poniżej) dotyczących sprzedaży w licznych oddziałach specjalizującej się w grach wideo amerykańskiej sieci handlowej, EB Games. Trudno się temu dziwić, skoro cena za Starcraft Battle Chest wynosi obecnie 9,99 dolarów.

1.

StarCraft Battle Chest

2.

Halo 2

3.

UFO Extraterrestrials

4.

Rise of Nations

5.

Freestyle Street Basketball

6.

Lord of the Rings Online

Ostatnia aktualizacja: 2007-06-06

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.