Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 18 maja 2007, 15:30

autor: Major Doktor Upiorna

Kampania reklamowa gry Mario Strikers Charged z udziałem znanych piłkarzy

Doszły do nas wieści, że gra Mario Strikers Charged będzie miała niezwykle atrakcyjną reklamę na terenie Wielkiej Brytanii. Otóż w akcję rozpowszechniająca ten tytuł zaangażował się Ian Wright i jego syn Shaun Wright-Phillips. Obaj panowie są niezwykle silnie związani z piłą nożna, która rzecz jasna stanowi główny element nowej gry z popularnym hydraulikiem w roli głównej.

O przedpremierowych wrażeniach redaktorów serwisu IGN, związanych z grą Mario Strikers Charged pisaliśmy w środę. Obecnie doszły do nas wieści, że niniejsza pozycja będzie miała niezwykle atrakcyjną reklamę na terenie Wielkiej Brytanii. Otóż w akcję rozpowszechniającą ten tytuł zaangażował się Ian Wright i jego syn Shaun Wright-Phillips. Obaj panowie są silnie związani z piłą nożna, która rzecz jasna stanowi główny element nowej gry z popularnym hydraulikiem w roli głównej.

Kampania reklamowa gry Mario Strikers Charged  z udziałem znanych piłkarzy - ilustracja #1

Młodszy z nich wystąpi w reklamie telewizyjnej, której zadanie będzie polegało na pokazaniu wszystkich atrybutów konsoli Wii i zaprezentowaniu rozgrywki w trybie multiplayer poprzez Internet. Natomiast Ian Wright będzie promował grę Mario Strikers Charged w londyńskich sklepach na Oxford Street w dniu jej premiery (25 maja). Jego zadanie będzie polegało m.in. na stawaniu w wirtualne szranki z kupującymi i rozdawaniu autografów.