Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 maja 2007, 11:45

autor: Major Doktor Upiorna

Graj za darmo w Dungeon Runners

Minionej nocy ruszyła pozycja typu MMORPG o nazwie Dungeon Runners, przygotowywana przez południowokoreańską firmę NCsoft. Każdy z użytkowników może pobrać ją za darmo i grać bez żadnych opłat, wystarczy jedynie zarejestrować się na niniejszej stronie i poczekać na aktywację konta.

Minionej nocy ruszyła pozycja typu MMORPG o nazwie Dungeon Runners, przygotowywana przez południowokoreańską firmę NCsoft. Każdy z użytkowników może pobrać ją za darmo i grać bez żadnych opłat, wystarczy jedynie zarejestrować się na niniejszej stronie i poczekać na aktywację konta. Niemniej jednak darmowa rozgrywka wiążę się z brakiem możliwości zabawy ze wszystkimi dostępnymi opcjami. Osoby posiadające abonament w wysokości 4,99 USD miesięcznie otrzymują dostępu do najbardziej rozwiniętych rodzajów broni, zbroi ulepszonego typu czy szerokiego spektrum innych przedmiotów.

Graj za darmo w Dungeon Runners - ilustracja #1

Dungeon Runners oferuje swoim użytkownikom możliwość stworzenia unikalnego bohatera nieprzyporządkowanego wyłącznie do jednej kategorii. Protagonista może posiadać cechy typowe zarówno dla rycerza, jak i dla czarodzieja. Niezależnie od tego czy gracz posiada wykupiony abonament czy też nie, czeka na niego dwieście godzin zabawy, podczas której stale przemierza ona rozległe wirtualne środowisko, staje do walki z wieloma kreaturami, szuka cennego wyposażenia i rozwija umiejętności, poprzez zdobywanie punktów doświadczenia. Szczegółowe informacje odnośnie Dungeon Runners znajdziecie na stronie oficjalnej.

Graj za darmo w Dungeon Runners - ilustracja #2