EMPiK - Top Lista nr 49 (11/12/06)

Kolejny tydzień w EMPiKach zakończony, a zatem czas na zestawienie najlepiej sprzedających się gier na platformę PC i PS2. Powstało ono w oparciu o dane zebrane w okresie od 04.12.2006 do 10.12.2006 w 88 salonach tej sieci.

Karolina Talaga

Kolejny tydzień w EMPiKach zakończony, a zatem czas na zestawienie najlepiej sprzedających się gier na platformę PC i PS2. Powstało ono w oparciu o dane zebrane w okresie od 04.12.2006 do 10.12.2006 w 88 salonach tej sieci.

Podsumowanie ubiegłego tygodnia rozpoczynamy tradycyjnie od działu PC. Tutaj, dwa pierwsze miejsca pozostały bez zmian. Natomiast trzecią i czwartą pozycję zdobyły dwie nowości: kontynuacja bestsellerowej gry cRPG, czyli Neverwinter Nights 2 oraz pierwszy oficjalny dodatek do najnowszej odsłony Heroes of Might & Magic, noszący podtytuł Kuźnia Przeznaczenia. Miniony tydzień zaowocował również premierą najnowszej, czwartej już, odsłony serii poświęconej agentowi Samowi Fisherowi, noszącej tytuł Tom Clancy’s Sprinter Cell: Double Agent, która to zadebiutowała na miejscu dziesiątym listy.

1. Medieval II: Total War

2. The Sims 2: Zwierzaki

3. Neverwinter Nights 2

4. Heroes of Might & Magic V: Kuźnia Przeznaczenia

5. Need for Speed Carbon

6. Gothic 3

7. FIFA 07

8. Pro Evolution Soccer 6

9. The Sims 2

10. Tom Clancy's Splinter Cell: Double Agent

Teraz przejdźmy do działu konsolowego. Tutaj, drugi tydzień z rzędu swoją zwycięską pozycję utrzymuje gra The Matrix: Path of Neo. Tuż za nią natomiast, na miejscu drugim pojawiła się nowości, mianowicie Pro Evolution Soccer 6. Na pozostałych lokatach doszło do standardowych przetasowań.

1. The Matrix: Path of Neo

2. Pro Evolution Soccer 6

3. Tekken 5 Platinum

4. Need for Speed Carbon

5. Gran Turismo 4 Platinum

6. FIFA 07

7. GTA: San Andreas

8. FIFA Street 2

9. God of War Platinum

10. Medal of Honor: Wojna w Europie

Podobało się?

0

Kalendarz Wiadomości

Nie
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
25
26

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz
Forum Inne Gry
2006-12-11
14:33

zanonimizowany344548 Centurion

😜

The Matrix: Path of Neo gra padło kto to kupuje? Pewnie dzieciom nieświadomi rodzice, myślac że bedą je miały z "głowy" podczas świąt. A tu będzie taka niespodzianka, niemiła dodam.

Komentarz: zanonimizowany344548
2006-12-11
18:24

fan realu madryt i raula Legend

fan realu madryt i raula

no to sie moze cenega cieszyc.juz od dawna nie bylo ich gry(po za san andreas na ps2) w dziesiatce na pc.na ich szczescie splinter cell zawsze napdrobi straty

Komentarz: fan realu madryt i raula

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl