Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 maja 2003, 12:22

autor: Łosiu

Electronic Entertainment Expo 2003 - kolejna edycja najważniejszych targów branżowych otwarta!

Dziś rozpoczynają się największe targi branży gier komputerowych - Electronic Entertainment Expo (E3) - czyli „kilkudniowa jazda bez trzymanki” – to tu najwięksi światowi producenci, wydawcy i dystrybutorzy zaprezentują setki nowych gier dedykowanych zarówno PeCetom jak i konsolom, a wytwórcy sprzętu szereg różnych gadżetów, które mają umilić graczom rozgrywkę. Jest to też okres wytężonej pracy redaktorów serwisów, którzy desperacko usiłują nadążyć w informowaniu graczy/czytelników o kolejnych rewelacjach jakie pokazano na E3. Naturalnie nie inaczej jest i na naszym serwisie. Dołożymy wszelkich starań by przekazać wam wszystko to, co wydarzyło się na targach (tu owacje dla zespołu newsmanów :), a ponadto codziennie, począwszy od dziś, w godzinach popołudniowych na naszych łamach pojawiał się będzie artyk

Dziś rozpoczynają się największe targi branży gier komputerowych - Electronic Entertainment Expo (E3) - czyli „kilkudniowa jazda bez trzymanki” – to tu najwięksi światowi producenci, wydawcy i dystrybutorzy zaprezentują setki nowych gier dedykowanych zarówno PeCetom jak i konsolom, a wytwórcy sprzętu szereg różnych gadżetów, które mają umilić graczom rozgrywkę. Jest to też okres wytężonej pracy redaktorów serwisów, którzy desperacko usiłują nadążyć w informowaniu graczy/czytelników o kolejnych rewelacjach jakie pokazano na E3. Naturalnie nie inaczej jest i na naszym serwisie. Dołożymy wszelkich starań by przekazać wam wszystko to, co wydarzyło się na targach (tu owacje dla zespołu newsmanów :), a ponadto codziennie, począwszy od dziś, w godzinach popołudniowych na naszych łamach pojawiał się będzie artykuł podsumowujący każdy dzień targów.

Targi E3 rozpoczynają się dziś, tj. 13 maja i potrwają do 16 maja, przy czym w dniach 13 – 15 maja trwać będą konferencje (część biznesowa), a w dniach 14 – 16 maja nowości zaprezentowane zostaną wszystkim odwiedzającym (ekspozycja).

http://www.e3expo.com