Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 kwietnia 2006, 10:52

autor: Krooliq

Edycja PC Alone in the Dark: Near Death Investigation potwierdzona

W połowie lutego bieżącego roku informowaliśmy Was, że w sprawozdaniu finansowym korporacji Atari można było wyczytać informację o planowanej edycji PC piątej odsłony cyklu Alone in the Dark, noszącej podtytuł Near Death Investigation. Choć powyższa informacja pochodziła z pewnego źródła, nie była oficjalnie potwierdzona. Dziś nastał koniec domysłów i spekulacji.

W połowie lutego bieżącego roku informowaliśmy Was, że w sprawozdaniu finansowym korporacji Atari można było wyczytać informację o planowanej edycji PC piątej odsłony cyklu Alone in the Dark, noszącej podtytuł Near Death Investigation. Choć powyższa informacja pochodziła z pewnego źródła, nie była oficjalnie potwierdzona. Dziś nastał koniec domysłów i spekulacji – Atari ogłosiła, że „piątka” trafi w ręce użytkowników zarówno Xboxa 360 (pierwotnie jedynej docelowej platformy), jak również posiadaczy PC.

Edycja PC Alone in the Dark: Near Death Investigation potwierdzona - ilustracja #1

 

Przypomnijmy, że najnowsze zmagania Edwarda Carnby’ego ze złem powstają w studiu Eden Games. Z ujawnionych do tej pory informacji wynika, że akcja programu będzie się rozgrywać w nowojorskim Central Parku, a plotki głoszą, że europejska premiera nowego dzieła nastąpi 8 września 2006 - mowa tu o edycji, dedykowanej „trzystasześćdziesiątce”.

Więcej informacji na temat poprzednich odsłon cyklu znajdziecie na naszych łamach.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.