Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 grudnia 2011, 20:05

Dziesiąty dzień świątecznej wyprzedaży na Steamie

Rozpoczął się dziesiąty dzień największej tegorocznej wyprzedaży na Steamie. Szczegóły dotyczące dzisiejszej oferty specjalnej znajdziecie w rozwinięciu newsa.

To już dziesiąty dzień świątecznej wyprzedaży na Steamie, która będzie trwać nieprzerwanie do 1 stycznia. Poza zniżkami na poszczególne tytuły, przeceniono także tradycyjnie całe katalogi gier poszczególnych producentów i dystrybutorów.

Dziesiąty dzień świątecznej wyprzedaży na Steamie  - ilustracja #1

Dziesiąty dzień wyprzedaży przynosi nam kolejne atrakcyjne oferty. Gracze mogą wybierać spośród ponad 20 gier. Przeceniono reprezentantów znanych serii, takich jak Serious Sam, Tomb Rider, Dead Space, Assassin's Creed czy Two Worlds. Oferta na pojedyncze gry obejmuje między innymi Machinarium, Revenge of the Titans, Dungeon Defenders oraz Homefront.

Oferty z każdego dnia obowiązują dodatkowo przez cztery kolejne godziny po premierze nowych, co jest dobrym rozwiązaniem dla wszystkich spóźnialskich.

Dziesiąty dzień świątecznej wyprzedaży na Steamie  - ilustracja #2

Świąteczna wyprzedaż na Steamie, oferta specjalna na 28 grudnia:

Gry z serii Assassin's Creed:

Gry z serii Dead Space:

Gry z serii Serious Sam:

Gry z serii Tomb Rider:

Gry i dodatki z serii Two Worlds:

Przypominamy też, że poza indywidualnymi ofertami, obniżono również ceny większości gier z katalogów poszczególnych producentów. Tytuły takich wydawców jak Rockstar, Activison, Square-Enix, Sega, LucasArts, Capcom, Paradox Interactive, 2K, Valve, Paradox Interactive, 1C czy THQ zostały przecenione od 20 do nawet 90 procent, jak w przypadku niektórych tytułów Epic Games. Jak zawsze, jeżeli zdecydujemy się na zakup wszystkich gier z danego katalogu, możemy liczyć na dodatkowe upusty.