Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 grudnia 2011, 14:01

Wieści ze świata (Forza Motorsport 4, Mobile Suit Gundam, Command & Conquer 3) 28/12/11

Wieści ze świata to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o dodatku do Forza Motorsport 4, zakazie sprzedaży broni dla awatarów Xbox LIVE, a także nowej wersji pewnego moda do Wojen o Tyberium.

Forza Motorsport 4

3 stycznia 2012 roku do oferty Xbox LIVE trafi nowy dodatek do gry wyścigowej Forza Motorsport 4. W skład Jalopnik Car Pack wejdzie dziesięć nowych samochodów, w tym 1970 Alfa Romeo Montreal. Z pełną listą pojazdów i screenami możecie zapoznać się w tym miejscu. DLC będzie kosztowało 560 punktów Microsoftu.

Wieści ze świata (Forza Motorsport 4, Mobile Suit Gundam, Command & Conquer 3) 28/12/11 - ilustracja #1

Mideast Crisis 2

Na łamach serwisu grupy Isotx możecie znaleźć finalną wersję modyfikacji Mideast Crisis 2 do gry strategicznej Command & Conquer 3: Tiberium Wars. Wprowadza ona nową frakcję i wiele zmian oraz poprawek.

Xbox LIVE

Od 1 stycznia z oferty Xbox LIVE Marketplace znikną kontrowersyjne przedmioty dla awatarów – w tym bronie Lancer i Hammerburst znane z serii Gears of War, poinformowała firma Epic Games. Jest to następstwo wprowadzenia nowego prawa, warunkującego obecność tego typu treści w sieci. Osoby, które zakupiły lub zakupią takowe przedmioty przed 1 stycznia, będą mogły je zachować.

Mobile Suit Gundam Seed Battle Destiny

Wiosną przyszłego roku firma Namco Bandai wyda w Japonii pierwszą grę z serii Mobile Suit Gundam na konsolę przenośną PlayStation Vita. Odsłona Seed Battle Destiny będzie oferować m.in. tryb kooperacji. Obecnie jest ukończona w 70%.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach...

Gears of War 3: RAAM’s Shadow

Winter Sports 2012

Fragoria

Jamestown: Legend of the Lost Colony

Darksiders II

Galeria filmów

...a także najnowsze filmy z gier:

Jamestown - piekło pocisków Gramy!

Batman: Arkham City na PC w max detalach Gramy!