Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 31 stycznia 2009, 07:52

Dyrektor Activision Blizzard potwierdza DJ Hero

Po miesiącach domysłów i różnych wypowiedzi wreszcie samo Activision Blizzard potwierdziło plany wydania przez siebie kolejnej gry muzycznej, a konkretnie DJ Hero.

Po miesiącach domysłów i różnych wypowiedzi wreszcie samo Activision Blizzard potwierdziło plany wydania przez siebie kolejnej gry muzycznej, a konkretnie DJ Hero.

Wprawdzie informacja nie pochodzi z żadnego „pisemnego” oświadczenia czy zapowiedzi, ale na wiarygodność źródła raczej nie ma co narzekać. Autorem wypowiedzi odnośnie DJ Hero jest bowiem sam prezes i dyrektor generalny Activision Blizzard (a wcześniej Activision), Robert Kotick, który w wywiadzie z telewizją CNBC powiedział między innymi: „W tym roku wypuścimy na rynek grę pod tytułem DJ Hero, w której będzie można używać gramofonów i miksować” . Dodał również, jak duży wpływ na rozwój rynku gier wideo ma możliwość gry przez Internet, pozwalająca na rozwijanie znajomości i kontaktów międzyludzkich oraz rozmaite peryferia (typu gitary czy różne sprzętowe wynalazki Nintendo), wielbiciele tytułów muzycznych spodziewać się zatem mogą kolejnych instrumentów do kolekcji.

Dyrektor Activision Blizzard potwierdza DJ Hero - ilustracja #1

Niestety odnośnie samej gry niewiele zostało powiedziane, ale w końcu są to jakieś informacje „z góry”, więc nie ma co marudzić tylko czekać w spokoju na pełną zapowiedź (która powinna nastąpić już niedługo) i powoli rozgrzewać nadgarstki.

Przemysław Bartula

Przemysław Bartula

Posiada dyplom technika elektrotechnika i inżyniera budownictwa wodnego, ale zdobyta w szkołach i na studiach wiedza nie przydała się w karierze zawodowej. Na tę najbardziej wypłynęła fascynacja grami komputerowymi i związane z nią częste wizyty na krakowskich giełdach z elektroniką i grami. To dzięki nim w 2000 roku dołączył do ekipy tworzącej nieznany wówczas serwis www.gry-online.pl i realizuje się w nim po dziś dzień. Zaczął od napisania kilku recenzji, a potem płynnie poszły newsy, wpisy encyklopedyczne i cała masa innych aktywności. Na przestrzeni 20 lat uczestniczył w tworzeniu niemal wszystkich działów i projektów firmy; przez lata piastował stanowisko szefa encyklopedii gier i szefa newsroomu, a ostatecznie wylądował w zarządzie firmy GRY-OnLine S.A. Obecnie jest dużo bardziej zaangażowany w aktywności zarządcze aniżeli redaktorskie i przeglądając kolejnego excela z łezką w oku wspomina czasy, kiedy zaczynał dzień od napisania kilku wiadomości.

więcej