Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 18 stycznia 2007, 14:18

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Drugie uaktualnienie Wielkiej Encyklopedii Gier 07 już dostępne!

Wszystkich posiadaczy Wielkiej Encyklopedii Gier 07 mamy przyjemność poinformować, że od dzisiaj do pobrania jest drugie uaktualnienie.

Wszystkich posiadaczy Wielkiej Encyklopedii Gier 07 mamy przyjemność poinformować, że od dzisiaj do pobrania jest drugie uaktualnienie.

Wzbogaca ono Encyklopedię o ponad 100 nowych, szczegółowo opisanych gier, kilkadziesiąt kodów oraz 80 trainerów. Obok nowych i zaktualizowanych wpisów encyklopedycznych, znajdziecie w nim najświeższe filmy, galerie oraz ciekawe artykuły (m.in. recenzję gry Lost Planet czy pierwsze wrażenia z najnowszego Tomb Raidera o podtytule Anniversary).

Nie zabrakło oczywiście doskonałych poradników, najbardziej zadowoleni będą fani gier cRPG, gdyż w tym uaktualnieniu znajdą ponad stustronicowy poradnik do Neverwinter Nights 2 czy liczące aż 230 stron kompendium gry Gothic 3.

Nie zapomnieliśmy także o miłośnikach gier akcji, zaledwie w 6 dni po światowej premierze oddajemy w wasze ręce wzbogacony filmami opis przejścia do gry Lost Planet. Ponadto w uaktualnieniu znajdziecie poradniki do takich hitów jak Call of Duty 3, Tom Clancy's Rainbow Six Vegas (227 stron!) czy Need for Speed Carbon. W sumie od kioskowego debiutu Encyklopedia została wzbogacona o 39 kompletnych poradników.

Użytkownicy, który zainstalowali uaktualnienie z grudnia zeszłego roku muszą pobrać plik zajmujący 159 MB. Uaktualnienie pełne zajmuje 370 MB.

Drugie uaktualnienie Wielkiej Encyklopedii Gier 07 już dostępne! - ilustracja #1

Przypominamy, że aby zaktualizować uprzednio zarejestrowaną Encyklopedię, wystarczy kliknąć na przycisku Ustawienia, a następnie na przycisk Aktualizacja Elektroniczna. Szczegółowe informacje na temat aktualizacji i rejestracji Wielkiej Encyklopedii Gier 07 znajdziecie oczywiście w Pomocy zawartej w programie.

Drugie uaktualnienie Wielkiej Encyklopedii Gier 07 już dostępne! - ilustracja #2

Wielka Encyklopedia Gier 07 to piąta edycja jednego z największych na świecie kompendiów wiedzy o grach komputerowych. Niniejsze wydanie, obejmuje ponad 8000 gier na 10 platform sprzętowych, w tym na wszystkie konsole nowej generacji. Wielka Encyklopedia Gier 07 została wydana tylko w wersji DVD – krążek zawiera ponad 8 GB danych! Obok szczegółowo opisanych gier, tekstów publicystycznych, kodów i trainerów, w Encyklopedii znajduje się ponad pół tysiąca kompletnych poradników do najważniejszych gier. Ponadto liczba filmów wzrosła do ponad dwóch tysięcy, w tym ponad tysiąc z nich jest w lepszej jakości niż w ubiegłym roku. Nowością w tegorocznej edycji są także oceny PEGI do ponad 3000 gier.

Wszystko dostępne jest od 29 listopada 2006 we wszystkich kioskach na terenie Polski, w salonach Empik oraz wysyłkowo na stronach wortalu Gry-OnLine, w atrakcyjnej formie i za jedyne 19,90 złotych. Więcej szczegółów na stronie: http://www.encyklopedia.gracza.pl/