Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 maja 2007, 09:09

autor: Major Doktor Upiorna

Data europejskiej premiery Brain Training 2 została potwierdzona

W poniedziałek jako jedni z pierwszych podaliśmy Wam jeszcze wtedy niepotwierdzoną datę pojawienia się drugiej odsłony Brain Training dla konsoli NDS na terenie Europy. Już teraz możemy powiedzieć, że program ten na pewno pojawi się na Starym Kontynencie 29 czerwca br. Informacje na ten temat pojawiły się na oficjalnej europejskiej stronie firmy Nintendo wraz ze szczegółowym opisem.

W poniedziałek jako jedni z pierwszych podaliśmy Wam jeszcze wtedy niepotwierdzoną datę pojawienia się drugiej odsłony Brain Training dla konsoli NDS na terenie Europy. Już teraz możemy powiedzieć, że program ten na pewno pojawi się na Starym Kontynencie 29 czerwca br. Informacje na ten temat pojawiły się na oficjalnej europejskiej stronie firmy Nintendo wraz ze szczegółowym opisem. Cena owej gry będzie wynosiła 30 EUR (ok. 110 PLN).

Data europejskiej premiery Brain Training 2 została potwierdzona - ilustracja #1

Developerzy podali również kilka szczegółów odnośnie zadań, których można się spodziewać. Każde z nich zostanie umieszczone w jednej z ośmiu kategorii i przyporządkowane do odpowiedniego stopnia trudności. Użytkownik może spodziewać się m.in. wskazywania klawiszy pianina zgodnie z usłyszaną melodią, zapamiętywania pozycji poszczególnych elementów na ekranie czy rozwiązywania stosunkowo prostych zadań matematycznych. Pojawi się także okazja do zmierzenia się z niezwykle popularną grą logiczną o nazwie Sudoku.

Podobnie jak w przypadku poprzedniczki w czasie ćwiczeń konsolę będzie trzeba trzymać w pozycji książki. Rzecz jasna wszystkie czynności będą wykonywane poprzez odpowiednie operowanie stylusem na panelu dotykowym lub dmuchanie do mikrofonu z właściwą siłą.