Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 maja 2007, 16:43

autor: Jiker

Europejska premiera Brain Training 2 pod koniec czerwca?

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że już pod koniec czerwca do sprzedaży na terenie całej Europy trafi Dr. Kawashima's Brain Training, kontynuacja hitowej pozycji logicznej znanej posiadaczom przenośnej konsoli Nintendo DS.

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że już pod koniec czerwca do sprzedaży na terenie całej Europy trafi Dr. Kawashima's Brain Training 2, kontynuacja hitowej pozycji logicznej znanej posiadaczom przenośnej konsoli Nintendo DS.

O całym fakcie poinformował francuski serwis Nintendojo, powołujący się na źródła zbliżone do europejskiego oddziału Nintendo. Premiera miałaby się odbyć 29 czerwca 2007 roku. Oczywiście nie jest to wiadomość oficjalna. Na jej potwierdzenie będziemy musieli poczekać.

Przypominamy, że Dr. Kawashima's Brain Training to program edukacyjny, przeznaczony na konsolę Nintendo Dual Screen. W omawianym tytule zawarte zostały różnorakie ćwiczenia, pozwalające na kształtowanie umysłu potencjalnego użytkownika - m.in. zaimplementowano szybkie rozwiązywanie zadań matematycznych, czytanie na głos, rysowanie na dotykowym ekranie oraz możliwość zabawy w Sudoku, polegającej na uzupełnianiu pustych miejsc w kolumnach cyframi od 1 do 9.