Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release Techland Press Release 10 kwietnia 2009, 14:26

Conspiracy at Ferdok - browserówka w świecie Drakensang

Z przyjemnością przedstawiamy darmową grę RPG - niezwykle rozbudowaną browserówkę osadzoną w systemie The Dark Eye, nawiązującą do fabuły Drakensang.

(Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji GRY-OnLine.)

Z przyjemnością przedstawiamy darmową grę RPG - niezwykle rozbudowaną browserówkę osadzoną w systemie The Dark Eye, nawiązującą do fabuły Drakensang.

"Conspiracy at Ferdok" zdobyło na GDA (German Developer Award) nagrodę dla najlepszej browserówki, a do tego Galaxy News uhonorowało tę bogatą i wciągającą grę nagrodą za „Najlepszy scenariusz”.

Fabuła jest wprowadzeniem do historii przedstawionej we wspaniałym RPG - Drakensang: The Dark Eye. Niewiarygodna seria morderstw wstrząsa pogrążonym w nocy mieście Ferdok. Ulwina Neisbeck, bardzo wpływowy kupiec, obawia się ataków na swoje magazyny oraz statki. Z jej rozkazu rozpoczynasz poszukiwania przestępców odpowiedzialnych za te szokujące zbrodnie. Nim się obejrzysz, trafisz w ogień krzyżowy i sam środek potężnej intrygi. Komu naprawdę możesz ufać? Sprawdź to i odkryj, jak wielkie znaczenie dla Drakensang ma Twój sukces.

Zapraszamy na oficjalną stronę http://www.tde-games.com/ . Stwórz własną postać, określając jej parametry i umiejętności, po czym wskocz w wir niesamowitej przygody!