Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 sierpnia 2011, 11:44

autor: Marek "DogGhost" Oramus

Almanach Klasyki - nowa seria wydawnicza Techlandu

23 sierpnia pojawi się w sklepach nowa seria gier komputerowych firmy Techland. Pojawią się w niej m.in. antologie Call of Juarez oraz Drakensang.

W tym miesiącu na półkach sklepowych zadebiutuje nowa seria gier komputerowych w okazyjnych cenach. Firma Techland ogłosiła, że 23 sierpnia pojawi się pierwsza partia tytułów wchodzących w skład cyklu o nazwie Almanach Klasyki. Będzie on zawierał najpopularniejsze gry tego wydawcy, które pomimo upływu czasu wciąż znajdują wielu miłośników.

Almanach Klasyki - nowa seria wydawnicza Techlandu - ilustracja #1

Na początek w serii pojawi się pięć tytułów reprezentujących bardzo zróżnicowany typ rozgrywki. Pierwszy z nich, Call of Juarez: Revolver Edition, będzie zawierał dwie części popularnego westernu, czyli Call of Juarez i Call of Juarez: Więzy Krwi, a także zestaw map. Gracze preferujący klimaty fantasy z pewnością ucieszą się z pakietu Drakensang: Dragon Edition, w którego skład wejdą wszystkie dotychczas wydane odsłony tej serii. Z kolei miłośnicy gier przygodowych mogą się zainteresować wznowieniem jednej z kultowych pozycji z tego gatunku, Syberii, której obie części znajdą się w antologii wydanej w ramach Almanachu Klasyki.

Almanach Klasyki - nowa seria wydawnicza Techlandu - ilustracja #2

Ostatnie dwie pozycje to gry wyścigowe: osadzona w świecie żużlu Speedway Liga Gold oraz niezobowiązująca zręcznościówka, w której siadamy za kierownicą quada, nail’d.

Wszystkie wymienione tytuły będą dostępne w cenie 39,90 zł. Jeżeli chcecie zobaczyć jak prezentuje się ta ekskluzywna seria to przypominamy, że Almanach Klasyki pojawi się na rynku w przyszły wtorek.