Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 czerwca 2001, 11:28

autor: "Fajek"

Comanche 4 zapowiedziany

Novalogic, firma która swojego czasu zabłysnęła na rynku dzięki rewelacyjnej graficznie grze Commanche, poinformowała, iż jest w trakcie przygotowywania kolejnej części z serii Comanche, tym razem z numerkiem 4.

Novalogic, firma która swojego czasu zabłysnęła na rynku dzięki rewelacyjnej graficznie grze Comanche, poinformowała, iż jest w trakcie przygotowywania kolejnej części z serii Comanche, tym razem z numerkiem 4.

Informacja na temat Comanche’a 4 pojawiła się dziś rano. Oczywiste jest, że będzie to symulator śmigłowca Boeing-Sikorsky RAH-66 Comanche. Gra będzie oparta na zupełnie nowym silniku graficznym który, jak twierdzą przedstawiciele Novalogic ma być równie dużym przeskokiem jak to miało miejsce kilka lat z pierwszą częścią gry. Główny nacisk położono na maksymalnie realistyczne odwzorowanie terenu, ponieważ Comanche operuje na małych wysokościach i poziom szczegółowości jest bardzo ważny. C4 będzie oferował w pełni trójwymiarowy kokpit w którym to będziemy mili wrażenie jakbyśmy naprawdę siedzieli w prawdziwej maszynie. Nasze zadania przyjdzie nam wykonywać w zróżnicowanych otoczeniach, począwszy od tropikalnych lasów, poprzez pustynne tereny Afryki a na lodowych rejonach koła podbiegunowego kończąc.

Comanche 4 będzie symulatorem z elementami zręcznościowymi (lub na odwrót) co umożliwi zabawę nie tylko prawdziwym pilotom rodem US Air Force, ale również wszystkim tym którzy przygodę z lotnictwem dopiero zaczynają. Gra, jak zapewnia producent, powinna pojawić się pod koniec bieżącego roku.