Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 kwietnia 2006, 14:47

autor: Krooliq

Blizzard blokuje kolejne konta oszustów (13/04/06)

Stało się już tradycją, że co jakiś czas donosimy Wam o posunięciach firmy Blizzard Entertainment, która niestrudzenie kontynuuje usuwanie nieuczciwych graczy z wirtualnego świata MMORPG, pt. World of Warcraft. Nie inaczej jest i dziś.

Stało się już tradycją, że co jakiś czas donosimy Wam o posunięciach firmy Blizzard Entertainment, która niestrudzenie kontynuuje usuwanie nieuczciwych graczy z wirtualnego świata MMORPG, pt. World of Warcraft. Nie inaczej jest i dziś – wspomniana firma właśnie poinformowała o zablokowaniu kolejnych kont wirtualnych oszustów. Tym razem za łamanie zasad licencji dotyczącej korzystania z opisywanego tytułu, a w szczególności za stosowanie rozmaitych hacków do pomnażania złota czy przedmiotów, zamknięto na stałe 5400 kont, a aż 10700 zawieszono.

Blizzard Entertainment blokuje kolejne konta nieuczciwych graczy - ilustracja #1

Oczywiście Blizzard zapowiada, że w dalszym ciągu będzie wyszukiwać i usuwać konta nieuczciwych graczy. A gdyby ktoś zauważył w sieci oszustów i chciałby na nich donieść, proszony jest o kontakt e-mailowy na adres [email protected].

Po więcej szczegółów dotyczących World of Warcraft zapraszamy do przejrzenia materiałów zgromadzonych na naszym serwisie.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.