Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 maja 2007, 11:34

autor: Major Doktor Upiorna

Beta testy Warhawk już za tydzień

Wszyscy posiadacze konsoli PlayStation 3 zapewne czekali z niecierpliwością na tę wiadomość: w przyszły czwartek, tj. 24 maja, rozpoczną się beta testy gry Warhawk. Wszystkim zainteresowanym wzięciem udziału w próbie generalnej owej pozycji proponujemy jak najszybsze odwiedzenie strony oficjalnej i zarejestrowanie się na niej.

Wszyscy posiadacze konsoli PlayStation 3 zapewne czekali z niecierpliwością na tę wiadomość: w przyszły czwartek, tj. 24 maja, rozpoczną się beta testy gry Warhawk. Wszystkim zainteresowanym wzięciem udziału w próbie generalnej owej pozycji proponujemy jak najszybsze odwiedzenie strony oficjalnej i zarejestrowanie się na niej. Lista wylosowanych uczestników zostanie ogłoszona już w przeciągu kilku najbliższych dni.

Beta testy Warhawk już za tydzień - ilustracja #1

Jednak na tym nie koniec niespodzianek. Developerzy zapowiedzieli, że do testów zostanie udostępniona pełna wersja Warhawk. Użytkownicy będą mogli przemierzyć wszystkie mapy, skorzystać z szerokiego spektrum pojazdów i odblokować niezwykle interesujące bonusy. Jednak producenci postawili graczom dwa warunki: właściwy wiek (18 lat lub więcej) i 780 MB wolnej przestrzeni na dysku.