Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 maja 2007, 14:22

autor: Major Doktor Upiorna

Będzie kontynuacja gry Sonic Rivals?

Jeżeli wierzyć nieoficjalnym doniesieniom, które zaczęły krążyć w sieci, to jeszcze w tym roku możemy spodziewać się kontynuacji gry Sonic Rivals. Pogłoski te zdają się potwierdzać sklepy internetowe, które w swojej ofercie już zamieściły tę pozycję (sugerowane cena to 39,99 USD). Podobnie jak poprzednik, tak i tytuł Sonic Rivals 2 ma być dedykowany wyłącznie konsoli PlayStation Portable

Jeżeli wierzyć nieoficjalnym doniesieniom, które zaczęły krążyć w sieci, to jeszcze w tym roku możemy spodziewać się kontynuacji gry Sonic Rivals. Pogłoski te zdają się potwierdzać sklepy internetowe, które w swojej ofercie już zamieściły tę pozycję (sugerowana cena to 39,99 USD). Podobnie jak w przypadku poprzednika, tak i tytuł Sonic Rivals 2 ma być dedykowany wyłącznie konsoli PlayStation Portable.

„Dwójka” powinna pojawić się w pierwszej połowie listopada br. Nie ma zgodności co do daty dziennej, jednak najczęściej pojawia się 6.11.2007 r. Informacje te nie zostały jeszcze oficjalnie potwierdzone przez firmę SEGA. Niemniej jednak będziemy obserwowali ten temat i na bieżąco powiadamiali Was o zmianach.