Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 maja 2007, 18:20

autor: Vercetti

Arena Wars Reloaded z miesięcznym poślizgiem

Wielbiciele strategii czasu rzeczywistego, którym w 2004 r. dane było spotkać się z grą Arena Wars, z niecierpliwością czekają na ulepszoną wersję tegoż produktu, posiadającą w swej nazwie człon Reloaded. Wszystko wskazuje na to, że wymieniona pozycja nie trafi na rynek 25 maja bieżącego roku, lecz niemal miesiąc później.

Wielbiciele strategii czasu rzeczywistego, którym w 2004 r. dane było spotkać się z grą Arena Wars, z niecierpliwością czekają na ulepszoną wersję tegoż produktu, posiadającą w swej nazwie człon Reloaded. Wszystko wskazuje na to, że wymieniona pozycja trafi na rynek nie 25 maja bieżącego roku, lecz niemal miesiąc później.

Arena Wars Reloaded z miesięcznym poślizgiem - ilustracja #1

Studio exDream entertainment, zajmujące się developingiem RTS-a stwierdziło bowiem, że potrzebuje jeszcze nieco czasu na doszlifowanie swojego projektu, w związku z czym zadebiutuje on w sklepach dopiero 22 czerwca 2007. Taką właśnie datę podał dziś europejski wydawca tytułu, koncern Ascaron Interactive. Nie wiadomo natomiast, czy i kiedy pozycja ukaże się w Polsce.

W Arena Wars Reloaded, podobnie jak w pierwowzorze, nie będziemy musieli trudzić się wznoszeniem całej infrastruktury od podstaw, z czym częstokroć mamy do czynienia w grach z gatunku strategii. Rozgrywkę rozpoczniemy posiadając własną, gotową bazę i pewną ilość pieniędzy oraz kilka jednostek. Zrezygnowano z wprowadzenia popularnych w tego rodzaju produkcjach misji, polegających na jak najszybszym stworzeniu potężnej armii, a następnie przeprowadzeniu zmasowanego ataku na bazę przeciwnika. Zamiast tego do wykonania otrzymamy zadania, które mogą bardziej kojarzyć się z grami akcji przedstawionych w perspektywie pierwszej osoby. Wśród przygotowanych przez twórców misji znajdą się między innymi: zdobycie flagi przeciwnika, podłożenie bomby we wrogiej bazie czy utrzymywanie strategicznych pozycji na przestrzeni całej mapy przez określony czas. Więcej informacji na temat opisywanego tytułu znajdziecie na łamach naszej Encyklopedii.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Arena Wars Reloaded

Arena Wars Reloaded