Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 marca 2011, 10:30

autor: Marcin "Sarge" Skierski

Amerykańska premiera Shift 2: Unleashed

Dziś w amerykańskich sklepach oficjalnie debiutuje Shift 2: Unleashed – kontynuacja wydanej w 2009 roku gry wyścigowej wchodzącej w skład serii Need for Speed. W piątek będzie miała miejsce jej premiera w Polsce.

Dziś w amerykańskich sklepach oficjalnie debiutuje Shift 2: Unleashed – kontynuacja wydanej w 2009 roku gry wyścigowej, wchodzącej w skład serii Need for Speed. W piątek będzie miała miejsce jej premiera w Polsce.

Tytuł został stworzony przez zespół Slightly Mad Studios, mający także na swoim koncie opracowanie pierwszej części (obecnie bez planów na przyszłość). W naszym kraju produkt wyda firma Electronic Arts Polska, która zdecydowała się na jego kinową lokalizację (napisy) w przypadku każdej z trzech platform docelowych – PlayStation 3, Xboksa 360 oraz PC.

Amerykańska premiera Shift 2: Unleashed - ilustracja #1

Osoby zainteresowane mogą zamawiać grę w Sklepie GRY-OnLine. Komputerowa wersja jest tam dostępna za 129 złotych, podczas gdy posiadacze PlayStation 3 lub Xboksa 360 muszą zapłacić 189 złotych. Każdy, kto zrobi to przed premierą, stanie się posiadaczem Edycji Limitowanej, wzbogaconej o trzy dodatkowe samochody oraz 40 nowych wyścigów w trybie kariery.

Z okazji debiutu Shift 2: Unleashed na amerykańskim rynku, w sieci udostępniono premierowy zwiastun. Na dynamicznym materiale filmowym twórcy chwalą się wysokimi ocenami gry w prasie branżowej, a także prezentują kilka samochodów, jakimi przyjdzie nam pokierować w pełnej wersji. Zainteresowanym polecamy również obejrzenie dziennika dewelopera, gdzie twórcy opowiadają o realiźmie. Całość jest dostępna w wersji z polskimi napisami.

Shift 2: Unleashed jest kolejną odsłoną serii Need for Speed, choć w tym przypadku zdecydowano się na usunięcie tej nazwy z tytułu. Produkcja Slightly Mad Studios w porównaniu do innych części stawia w większym stopniu na realizm, pozostawiając mimo wszystko otwartą furtkę dla fanów zręcznościowej jazdy. W grze nie mogło zabraknąć licencjonowanych tras i samochodów oraz rozbudowanego trybu kariery. Powraca także system Autolog, znany z Need for Speed: Hot Pursuit. Jeśli chcielibyście dowiedzieć się więcej na temat tej pozycji, zachęcamy do zapoznania się z jej recenzją.