Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 kwietnia 2016, 08:41

autor: Góral

19 kwietnia FIFA 16 trafi do usług EA Access i Origin Access

Za niecałe dwa tygodnie, a dokładniej pisząc 19 kwietnia, gra sportowa FIFA 16 zasili szeregi produkcji dostępnych w usługach EA Access (Xbox One) i Origin Access (PC).

Firma Electronic Arts zapowiedziała, że 19 kwietnia do oferty EA Access (Xbox One) i Origin Access (PC) dołączy gra FIFA 16. Jest to ostatnia jak do tej pory odsłona sportowej serii, w której – oprócz kilku mniejszych zmian – pojawiła się także możliwość rozgrywania spotkań wybranymi, kobiecymi reprezentacjami narodowymi. Tytuł zadebiutował na konsolach PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 3, Xbox 360 i komputerach osobistych we wrześniu 2015 roku. W związku z tym będzie to jedna z najmłodszych produkcji dostępnych w obu usługach. Poniżej wymieniamy pozostałe tytuły, które są obecne w EA Access i Origin Access. Dodatkowo przypominamy, że by korzystać z wszystkich dobrodziejstw programów (oprócz gier są to ekskluzywne dema i zniżki na produkcje EA), wystarczy wykupić abonament w cenie 14,99 zł / miesiąc, a w przypadku Xboksa One można też zainwestować w dostęp na cały rok za 79,99 zł.

Uwaga! Pamiętajcie, że gry z EA Access / Origin Access dostępne są do zabawy tylko wtedy, kiedy macie opłacony abonament. Po jego wygaśnięciu produkcje przestają działać.

FIFA 16 zasili wkrótce biblioteki EA Access / Origin Access. - 19 kwietnia FIFA 16 trafi do usług EA Access i Origin Access - wiadomość - 2016-04-06
FIFA 16 zasili wkrótce biblioteki EA Access / Origin Access.

Gry dostępne w EA Access:

Gry dostępne w Origin Access: