Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportoweXONEPS3PS4X360
Okładka Madden NFL 15 (X360)
OkładkaMadden NFL 15 (X360)

Madden NFL 15

Kolejna odsłona sportowej serii gier od firmy Electronic Arts, traktująca o futbolu amerykańskim. Produkcja wprowadza do zabawy m.in. usprawnienia graficzne, czy też zmieniony system kontrolowania i zarządzania obroną.

Sportowe | futbol amerykański | na 2 osoby | podzielony/wspólny ekran | EA Play

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Madden NFL 15 Premiera

26sie2014

X360 PS3 PS4 XONE

Gry podobne do Madden NFL 15

Madden NFL 25 (2013)

NCAA Football 14

NFL Blitz

Madden NFL 15 to kolejna odsłona jednej z najpopularniejszych sportowych serii gier wideo. Tytuł powstał w studiu EA Tiburon, znanym z poprzednich części cyklu, należącym do koncernu Electronic Arts. Produkcja jak zwykle pozwala pokierować wszystkimi drużynami amerykańskiej ligi futbolowej NFL (National Football League). Twórcy wykorzystali większość najważniejszych elementów z poprzedniej odsłony, zatytułowanej Madden NFL 25 (gra wydana z okazji 25-lecia serii) oraz zatroszczyli się o zupełnie nowe rozwiązania. Gracz wciela się w menadżera jednej z wybranych drużyn, która musi poprowadzić do finałów ligi. W tym celu należy nie tylko rozgrywać kolejne mecze, ale także zarządzać swoją ekipą, dobierając odpowiednich zawodników, czy też ustalając taktykę. Deweloper udostępnił różne możliwości zabawy w trybach single i multiplayer.

Najważniejszą nowością Madden NFL 15 jest usprawniony system kontrolowania obrony, określany przez twórców jako „najbardziej wciągający” w historii całej serii. Pozwala on na dokładne dopasowanie obrońców do stylu gry przeciwnika, dzięki czemu nawet przy słabym ataku da się osiągać wielkie sukcesy. Usprawnień doczekała się także prezentacja produkcji. Oprawa graficzna już w poprzedniej części stała na bardzo wysokim poziomie, jednak w „piętnastce” dodano nowe ustawienia kamery oraz specjalnie przygotowane, dynamiczne przerywniki przed meczem i w czasie przerw.

Ostatnia modyfikacja 21 listopada 2014

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet / wspólny ekran  

Klasyfikacja PEGI Madden NFL 15

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra, która pozwala łączyć się z innymi osobami poprzez Internet.
X360
PS3
PS4
XONE